LITTLE ANGELS FASHION S.R.L.

LITTLE ANGELS FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41338433, Nr. Reg. Com. J26/1429/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. IVĂNEŞTI, NR.18. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LITTLE ANGELS FASHION S.R.L.
CUI
41338433
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1429/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. IVĂNEŞTI, NR.18
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, LITTLE ANGELS FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 289.143 lei, o pierdere netă de 26.041 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 667 lei2020 · Cifra de afaceri: 17.763 lei2021 · Cifra de afaceri: 11.625 lei2024 · Cifra de afaceri: 430 lei2025 · Cifra de afaceri: 289.143 lei2019 · Profit net: −4.422 lei2020 · Profit net: −65.438 lei2021 · Profit net: −1.541 lei2023 · Profit net: −4.470 lei2024 · Profit net: −8.423 lei2025 · Profit net: −26.041 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 667 lei20192020: 17.763 lei20202021: 11.625 lei20212024: 430 lei20242025: 289.143 lei289 mii2025
Profit net lei
2019: −4.422 lei20192020: −65.438 lei−65 mii20202021: −1.541 lei20212023: −4.470 lei20232024: −8.423 lei20242025: −26.041 lei−26 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LITTLE ANGELS FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 289.143 lei în creștere față de 2024 −26.041 lei în scădere față de 2024 88.290 lei în creștere față de 2024 3.215 lei 52.094 lei −32.981 lei —
2024 430 lei −8.423 lei în scădere față de 2023 23.700 lei în scădere față de 2023 5.201 lei 11.559 lei −6.940 lei —
2023 — −4.470 lei în scădere față de 2021 38.618 lei în scădere față de 2021 5.423 lei 20.036 lei −13.159 lei —
2021 11.625 lei în scădere față de 2020 −1.541 lei în creștere față de 2020 74.339 lei în creștere față de 2020 13.905 lei 94.069 lei −71.200 lei 1
2020 17.763 lei în creștere față de 2019 −65.438 lei în scădere față de 2019 73.463 lei în creștere față de 2019 18.146 lei 90.492 lei −69.660 lei 1
2019 667 lei −4.422 lei 8.511 lei — 109.124 lei −4.222 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare