LIVE IMPROVEMENT S.R.L.

Activitate suspendată din 3 octombrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LIVE IMPROVEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41106697, Nr. Reg. Com. J40/6336/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8299 - Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TURNU ROŞU, NR.3, PARTER, AP.4, cod poștal 013243. Societatea are activitatea suspendată din data de 3 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LIVE IMPROVEMENT S.R.L.
CUI
41106697
Stare
Activitate suspendată din 3 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J40/6336/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TURNU ROŞU, NR.3, PARTER, AP.4
Cod poștal
013243
Cod CAEN
8299
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LIVE IMPROVEMENT S.R.L. a raportat un profit net de 7.569 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 529.146 lei2020 · Cifra de afaceri: 225.118 lei2019 · Profit net: 293.209 lei2020 · Profit net: 93.831 lei2021 · Profit net: −52.805 lei2022 · Profit net: −45.168 lei2023 · Profit net: −47.763 lei2024 · Profit net: −34.296 lei2025 · Profit net: 7.569 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 529.146 lei529 mii20192020: 225.118 lei225 mii2020
Profit net lei
2019: 293.209 lei293 mii20192020: 93.831 lei20202021: −52.805 lei−53 mii20212022: −45.168 lei20222023: −47.763 lei20232024: −34.296 lei20242025: 7.569 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LIVE IMPROVEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 7.569 lei în creștere față de 2024 11.052 lei în scădere față de 2024 — 20.565 lei 9.513 lei —
2024 — −34.296 lei în creștere față de 2023 11.947 lei în creștere față de 2023 — 13.891 lei 1.944 lei 0
2023 — −47.763 lei în scădere față de 2022 7.807 lei în creștere față de 2022 26.395 lei 17.652 lei 36.240 lei —
2022 — −45.168 lei în creștere față de 2021 7.523 lei în creștere față de 2021 58.069 lei 28.413 lei 84.004 lei —
2021 — −52.805 lei în scădere față de 2020 2.091 lei în scădere față de 2020 89.745 lei 37.100 lei 129.172 lei 0
2020 225.118 lei în scădere față de 2019 93.831 lei în scădere față de 2019 63.830 lei în creștere față de 2019 121.425 lei 324.964 lei 387.240 lei 0
2019 529.146 lei 293.209 lei 59.150 lei — 352.559 lei 293.409 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare