LIVMAR SANLUC BUILDING S.R.L.

LIVMAR SANLUC BUILDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Tulcea, România. Date de identificare: CUI 41818091, Nr. Reg. Com. J36/700/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 28 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TULCEA, ORŞ. MĂCIN, STR. VASILE LUPU, NR.7, CAMERA NR.2, cod poștal 825300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LIVMAR SANLUC BUILDING S.R.L.
CUI
41818091
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J36/700/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 octombrie 2019
Județ
Tulcea
Sediul social
JUD. TULCEA, ORŞ. MĂCIN, STR. VASILE LUPU, NR.7, CAMERA NR.2
Cod poștal
825300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, LIVMAR SANLUC BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.469.090 lei, un profit net de 187.705 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 500 lei2022 · Cifra de afaceri: 275.434 lei2023 · Cifra de afaceri: 733.930 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.001.490 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.469.090 lei2019 · Profit net: −122 lei2020 · Profit net: 42 lei2021 · Profit net: 80 lei2022 · Profit net: 16.843 lei2023 · Profit net: 147.085 lei2024 · Profit net: 231.278 lei2025 · Profit net: 187.705 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 500 lei20202022: 275.434 lei20222023: 733.930 lei20232024: 1.001.490 lei20242025: 3.469.090 lei3,5 mil.2025
Profit net lei
2019: −122 lei−12220192020: 42 lei20202021: 80 lei20212022: 16.843 lei20222023: 147.085 lei20232024: 231.278 lei231 mii20242025: 187.705 lei188 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LIVMAR SANLUC BUILDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.469.090 lei în creștere față de 2024 187.705 lei în scădere față de 2024 275.410 lei în scădere față de 2024 0 lei 558.301 lei 282.891 lei 8 în scădere față de 2024
2024 1.001.490 lei în creștere față de 2023 231.278 lei în creștere față de 2023 466.127 lei în creștere față de 2023 — 796.333 lei 330.206 lei 10 în scădere față de 2023
2023 733.930 lei în creștere față de 2022 147.085 lei în creștere față de 2022 99.671 lei în creștere față de 2022 0 lei 264.599 lei 164.928 lei 12 în creștere față de 2022
2022 275.434 lei 16.843 lei în creștere față de 2021 65.273 lei în creștere față de 2021 333 lei 82.783 lei 17.843 lei 7
2021 — 80 lei în creștere față de 2020 15 lei în scădere față de 2020 515 lei 500 lei 1.000 lei —
2020 500 lei 42 lei în creștere față de 2019 703 lei în creștere față de 2019 515 lei 1.108 lei 920 lei —
2019 — −122 lei 688 lei 606 lei 960 lei 878 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare