LMA PROTECT ACTIVITIES S.R.L.

Activitate suspendată din 1 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LMA PROTECT ACTIVITIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39016495, Nr. Reg. Com. J08/582/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PÂRÂULUI, NR.30, BL.E32, SC.A, ET.3, AP.16, cod poștal 500260. Societatea are activitatea suspendată din data de 1 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LMA PROTECT ACTIVITIES S.R.L.
CUI
39016495
Stare
Activitate suspendată din 1 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J08/582/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PÂRÂULUI, NR.30, BL.E32, SC.A, ET.3, AP.16
Cod poștal
500260
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, LMA PROTECT ACTIVITIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57.601 lei, o pierdere netă de 45.724 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 127.665 lei2019 · Cifra de afaceri: 134.580 lei2020 · Cifra de afaceri: 155.225 lei2021 · Cifra de afaceri: 69.597 lei2022 · Cifra de afaceri: 60.932 lei2023 · Cifra de afaceri: 62.507 lei2024 · Cifra de afaceri: 55.711 lei2025 · Cifra de afaceri: 57.601 lei2018 · Profit net: 3.811 lei2019 · Profit net: −25.593 lei2020 · Profit net: −21.258 lei2021 · Profit net: 40.395 lei2022 · Profit net: 21.406 lei2023 · Profit net: 23.967 lei2024 · Profit net: 3.037 lei2025 · Profit net: −45.724 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 127.665 lei'182019: 134.580 lei'192020: 155.225 lei155 mii'202021: 69.597 lei'212022: 60.932 lei'222023: 62.507 lei'232024: 55.711 lei'242025: 57.601 lei58 mii'25
Profit net lei
2018: 3.811 lei'182019: −25.593 lei'192020: −21.258 lei'202021: 40.395 lei40 mii'212022: 21.406 lei'222023: 23.967 lei'232024: 3.037 lei'242025: −45.724 lei−46 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LMA PROTECT ACTIVITIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 57.601 lei în creștere față de 2024 −45.724 lei în scădere față de 2024 3.436 lei în scădere față de 2024 — 3.746 lei 310 lei —
2024 55.711 lei în scădere față de 2023 3.037 lei în scădere față de 2023 11.123 lei în scădere față de 2023 — 57.157 lei 46.034 lei —
2023 62.507 lei în creștere față de 2022 23.967 lei în creștere față de 2022 53.520 lei în scădere față de 2022 1.063 lei 95.454 lei 42.997 lei —
2022 60.932 lei în scădere față de 2021 21.406 lei în scădere față de 2021 55.584 lei în scădere față de 2021 3.614 lei 71.000 lei 19.030 lei —
2021 69.597 lei în scădere față de 2020 40.395 lei în creștere față de 2020 56.120 lei în scădere față de 2020 7.395 lei 46.349 lei −2.376 lei —
2020 155.225 lei în creștere față de 2019 −21.258 lei în creștere față de 2019 99.163 lei în creștere față de 2019 11.421 lei 44.972 lei −42.770 lei —
2019 134.580 lei în creștere față de 2018 −25.593 lei în scădere față de 2018 74.390 lei în creștere față de 2018 4.179 lei 48.616 lei −21.542 lei 1
2018 127.665 lei 3.811 lei 74.062 lei 5.654 lei 72.419 lei 4.011 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare