LO CONTSERV S.R.L.

LO CONTSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40499865, Nr. Reg. Com. J2019000314082. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 28 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IULIU MANIU, NR.43, BIROU 60. CLĂDIREA PROIECT BRAŞOV, cod poștal 500091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LO CONTSERV S.R.L.
CUI
40499865
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000314082
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 ianuarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. IULIU MANIU, NR.43, BIROU 60. CLĂDIREA PROIECT BRAŞOV
Cod poștal
500091
Cod CAEN
6920
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, LO CONTSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 260.170 lei, un profit net de 172.519 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 199.650 lei2020 · Cifra de afaceri: 247.900 lei2021 · Cifra de afaceri: 294.450 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.550 lei2023 · Cifra de afaceri: 283.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 285.150 lei2025 · Cifra de afaceri: 260.170 lei2019 · Profit net: 144.481 lei2020 · Profit net: 155.177 lei2021 · Profit net: 175.201 lei2022 · Profit net: 186.055 lei2023 · Profit net: 173.806 lei2024 · Profit net: 191.148 lei2025 · Profit net: 172.519 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 199.650 lei20192020: 247.900 lei20202021: 294.450 lei20212022: 297.550 lei298 mii20222023: 283.100 lei20232024: 285.150 lei20242025: 260.170 lei260 mii2025
Profit net lei
2019: 144.481 lei20192020: 155.177 lei20202021: 175.201 lei20212022: 186.055 lei20222023: 173.806 lei20232024: 191.148 lei191 mii20242025: 172.519 lei173 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LO CONTSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 260.170 lei în scădere față de 2024 172.519 lei în scădere față de 2024 48.678 lei în scădere față de 2024 6.911 lei 216.354 lei 174.587 lei 1
2024 285.150 lei în creștere față de 2023 191.148 lei în creștere față de 2023 74.007 lei în creștere față de 2023 15.605 lei 250.461 lei 192.068 lei 1
2023 283.100 lei în scădere față de 2022 173.806 lei în scădere față de 2022 46.084 lei în creștere față de 2022 43.270 lei 176.041 lei 174.919 lei 1
2022 297.550 lei în creștere față de 2021 186.055 lei în creștere față de 2021 39.717 lei în scădere față de 2021 56.913 lei 169.568 lei 187.114 lei 1
2021 294.450 lei în creștere față de 2020 175.201 lei în creștere față de 2020 40.856 lei în creștere față de 2020 82.211 lei 143.101 lei 185.059 lei 1
2020 247.900 lei în creștere față de 2019 155.177 lei în creștere față de 2019 3.750 lei în creștere față de 2019 107.561 lei 55.160 lei 159.858 lei 1
2019 199.650 lei 144.481 lei 3.218 lei 116 lei 147.783 lei 144.681 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare