LOANS COMPANY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 17522777, Nr. Reg. Com. J2005000629334. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MIHAI VITEAZU, NR.1, CAMERA 1, BL.1, SC.A, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LOANS COMPANY SRL
- CUI
- 17522777
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000629334
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 25 aprilie 2005
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. MIHAI VITEAZU, NR.1, CAMERA 1, BL.1, SC.A, AP.2
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6820
- Domeniu de activitate
- Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii
Situații financiare
În 2025, LOANS COMPANY SRL a raportat o pierdere netă de 1.019 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −1.019 lei în creștere față de 2024 | 48.391 lei în scădere față de 2024 | 9.000 lei | 56.792 lei | 17.401 lei | — |
| 2024 | — | −2.772 lei în scădere față de 2023 | 49.472 lei în creștere față de 2023 | 9.000 lei | 58.892 lei | 18.420 lei | — |
| 2023 | — | −2.024 lei în creștere față de 2022 | 31.984 lei în creștere față de 2022 | 9.000 lei | 63.927 lei | 40.943 lei | — |
| 2022 | — | −12.027 lei în scădere față de 2021 | 6.872 lei în creștere față de 2021 | 9.000 lei | 349.584 lei | 351.712 lei | — |
| 2021 | — | −685 lei în scădere față de 2020 | 22 lei în scădere față de 2020 | 14.100 lei | 221.062 lei | 235.140 lei | — |
| 2020 | — | 34.423 lei în scădere față de 2019 | 21.159 lei în creștere față de 2019 | 14.100 lei | 242.884 lei | 235.825 lei | — |
| 2019 | — | 80.377 lei în scădere față de 2018 | 21.099 lei în creștere față de 2018 | 14.100 lei | 208.401 lei | 201.402 lei | — |
| 2018 | — | 128.108 lei în creștere față de 2017 | 16.099 lei în creștere față de 2017 | 15.600 lei | 121.524 lei | 121.025 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 15.549 lei | 8.290 lei | 156 lei | −7.103 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 15.549 lei | 8.290 lei | 156 lei | −7.103 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
