LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L.

LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40544230, Nr. Reg. Com. J32/321/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 1 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. PRAHOVEI, NR.18, SC.B, ET.P, AP.39, cod poștal 550409. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L.
CUI
40544230
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/321/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 februarie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. PRAHOVEI, NR.18, SC.B, ET.P, AP.39
Cod poștal
550409
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.514 lei, un profit net de 220.297 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 44.240 lei2020 · Cifra de afaceri: 130.703 lei2021 · Cifra de afaceri: 228.506 lei2022 · Cifra de afaceri: 227.562 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.370 lei2025 · Cifra de afaceri: 185.514 lei2019 · Profit net: 6.487 lei2020 · Profit net: 28.456 lei2021 · Profit net: 64.162 lei2022 · Profit net: 30.349 lei2023 · Profit net: −24.601 lei2024 · Profit net: −3.719 lei2025 · Profit net: 220.297 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 44.240 lei20192020: 130.703 lei20202021: 228.506 lei229 mii20212022: 227.562 lei20222023: 11.370 lei20232025: 185.514 lei186 mii2025
Profit net lei
2019: 6.487 lei20192020: 28.456 lei20202021: 64.162 lei20212022: 30.349 lei20222023: −24.601 lei−25 mii20232024: −3.719 lei20242025: 220.297 lei220 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LOMYL ENDO PRACTICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 185.514 lei 220.297 lei în creștere față de 2024 84.206 lei în scădere față de 2024 222.896 lei 53.527 lei 192.217 lei —
2024 — −3.719 lei în creștere față de 2023 307.826 lei în creștere față de 2023 288.692 lei 53.587 lei −28.080 lei —
2023 11.370 lei în scădere față de 2022 −24.601 lei în scădere față de 2022 231.245 lei în creștere față de 2022 236.852 lei 54.962 lei −24.361 lei 1 în scădere față de 2022
2022 227.562 lei în scădere față de 2021 30.349 lei în scădere față de 2021 150.094 lei în creștere față de 2021 112.741 lei 175.336 lei 30.655 lei 5 în creștere față de 2021
2021 228.506 lei în creștere față de 2020 64.162 lei în creștere față de 2020 30.882 lei în scădere față de 2020 137.111 lei 122.803 lei 99.306 lei 4 în creștere față de 2020
2020 130.703 lei în creștere față de 2019 28.456 lei în creștere față de 2019 213.782 lei în creștere față de 2019 162.200 lei 255.440 lei 35.143 lei 3 în creștere față de 2019
2019 44.240 lei 6.487 lei 203.237 lei 177.764 lei 32.160 lei 6.687 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare