LONE STAR RENEGADES S.R.L.

LONE STAR RENEGADES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40834587, Nr. Reg. Com. J2019001195080. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, ORŞ. GHIMBAV, STR. LALELEI, NR.9, BIROUL 1, SC.B, AP.2B, cod poștal 507075. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LONE STAR RENEGADES S.R.L.
CUI
40834587
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001195080
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, ORŞ. GHIMBAV, STR. LALELEI, NR.9, BIROUL 1, SC.B, AP.2B
Cod poștal
507075
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, LONE STAR RENEGADES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 492.926 lei, o pierdere netă de 53.438 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 80.750 lei2021 · Cifra de afaceri: 505.045 lei2022 · Cifra de afaceri: 302.031 lei2023 · Cifra de afaceri: 395.792 lei2024 · Cifra de afaceri: 502.465 lei2025 · Cifra de afaceri: 492.926 lei2019 · Profit net: 61.719 lei2021 · Profit net: 292.428 lei2022 · Profit net: 22.158 lei2023 · Profit net: 111.611 lei2024 · Profit net: 59.337 lei2025 · Profit net: −53.438 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 80.750 lei20192021: 505.045 lei505 mii20212022: 302.031 lei20222023: 395.792 lei20232024: 502.465 lei20242025: 492.926 lei493 mii2025
Profit net lei
2019: 61.719 lei20192021: 292.428 lei292 mii20212022: 22.158 lei20222023: 111.611 lei20232024: 59.337 lei20242025: −53.438 lei−53 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LONE STAR RENEGADES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 492.926 lei în scădere față de 2024 −53.438 lei în scădere față de 2024 406.272 lei în creștere față de 2024 397.557 lei 91.635 lei 82.920 lei 1 în scădere față de 2024
2024 502.465 lei în creștere față de 2023 59.337 lei în scădere față de 2023 195.874 lei în creștere față de 2023 273.386 lei 58.847 lei 136.359 lei 2 în creștere față de 2023
2023 395.792 lei în creștere față de 2022 111.611 lei în creștere față de 2022 51.333 lei în creștere față de 2022 52.814 lei 203.287 lei 197.077 lei 1 în scădere față de 2022
2022 302.031 lei în scădere față de 2021 22.158 lei în scădere față de 2021 19.433 lei în creștere față de 2021 81.253 lei 90.255 lei 120.466 lei 3
2021 505.045 lei în creștere față de 2019 292.428 lei în creștere față de 2019 12.340 lei în creștere față de 2019 80.265 lei 316.536 lei 328.308 lei 3 în creștere față de 2019
2019 80.750 lei 61.719 lei 10.451 lei 15.438 lei 185.895 lei 61.919 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare