LORADI BUILDING S.R.L.

LORADI BUILDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 38617543, Nr. Reg. Com. J2017002015338. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4724 - Comert cu amanuntul al painii, produselor de patiserie si produselor zaharoase, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 19 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. SCHITULUI, NR.5, BL.5, ET.1, AP.7, cod poștal 725700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LORADI BUILDING S.R.L.
CUI
38617543
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002015338
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 decembrie 2017
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. VATRA-DORNEI, STR. SCHITULUI, NR.5, BL.5, ET.1, AP.7
Cod poștal
725700
Cod CAEN
4724
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al painii, produselor de patiserie si produselor zaharoase, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, LORADI BUILDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.183.737 lei, un profit net de 54.053 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 423.089 lei2019 · Cifra de afaceri: 685.136 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.278.783 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.225.784 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.125.708 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.104.218 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.146.008 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.183.737 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: 324.100 lei2019 · Profit net: 333.421 lei2020 · Profit net: 404.868 lei2021 · Profit net: 598.833 lei2022 · Profit net: 58.713 lei2023 · Profit net: 31.654 lei2024 · Profit net: 50.256 lei2025 · Profit net: 54.053 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 0 lei'172018: 423.089 lei'182019: 685.136 lei'192020: 4.278.783 lei4,3 mil.'202021: 3.225.784 lei'212022: 1.125.708 lei'222023: 1.104.218 lei'232024: 1.146.008 lei'242025: 1.183.737 lei1,2 mil.'25
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: 324.100 lei'182019: 333.421 lei'192020: 404.868 lei'202021: 598.833 lei599 mii'212022: 58.713 lei'222023: 31.654 lei'232024: 50.256 lei'242025: 54.053 lei54 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LORADI BUILDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.183.737 lei în creștere față de 2024 54.053 lei în creștere față de 2024 680.562 lei în scădere față de 2024 2.138.750 lei 212.867 lei 809.816 lei 4 în creștere față de 2024
2024 1.146.008 lei în creștere față de 2023 50.256 lei în creștere față de 2023 687.969 lei în scădere față de 2023 1.089.254 lei 350.478 lei 755.763 lei 2
2023 1.104.218 lei în scădere față de 2022 31.654 lei în scădere față de 2022 801.011 lei în scădere față de 2022 1.121.307 lei 385.211 lei 705.507 lei 2 în scădere față de 2022
2022 1.125.708 lei în scădere față de 2021 58.713 lei în scădere față de 2021 1.078.586 lei în creștere față de 2021 978.628 lei 773.810 lei 1.089.673 lei 4 în scădere față de 2021
2021 3.225.784 lei în scădere față de 2020 598.833 lei în creștere față de 2020 1.038.198 lei în creștere față de 2020 1.386.314 lei 682.844 lei 1.163.094 lei 23
2020 4.278.783 lei în creștere față de 2019 404.868 lei în creștere față de 2019 100.037 lei în creștere față de 2019 486.972 lei 349.035 lei 735.970 lei —
2019 685.136 lei în creștere față de 2018 333.421 lei în creștere față de 2018 83.530 lei în scădere față de 2018 119.989 lei 621.162 lei 657.621 lei 3 în scădere față de 2018
2018 423.089 lei în creștere față de 2017 324.100 lei în creștere față de 2017 100.530 lei în creștere față de 2017 90.000 lei 334.730 lei 324.200 lei 21 în creștere față de 2017
2017 0 lei 0 lei 0 lei 0 lei 100 lei 100 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare