LORALYS COM SRL

Radiată din 2 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LORALYS COM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 17719192, Nr. Reg. Com. J09/654/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4752 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 23 iunie 2005. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.440, cod poștal 810031. Societatea este radiată din data de 2 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LORALYS COM SRL
CUI
17719192
Stare
Radiată din 2 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J09/654/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iunie 2005
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, BLD. DOROBANŢILOR, NR.440
Cod poștal
810031
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4752
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2022, LORALYS COM SRL a raportat o pierdere netă de 1.020 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20162017201820192020202120222016 · Cifra de afaceri: 80.372 lei2017 · Cifra de afaceri: 100.378 lei2018 · Cifra de afaceri: 37.389 lei2019 · Cifra de afaceri: 32.258 lei2020 · Cifra de afaceri: 11.657 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.266 lei2016 · Profit net: −70.697 lei2017 · Profit net: 8.843 lei2018 · Profit net: −3.251 lei2019 · Profit net: −7.216 lei2020 · Profit net: −38.937 lei2021 · Profit net: −3.437 lei2022 · Profit net: −1.020 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 80.372 lei20162017: 100.378 lei100 mii20172018: 37.389 lei20182019: 32.258 lei20192020: 11.657 lei20202021: 39.266 lei39 mii2021
Profit net lei
2016: −70.697 lei−71 mii20162017: 8.843 lei9 mii20172018: −3.251 lei20182019: −7.216 lei20192020: −38.937 lei20202021: −3.437 lei20212022: −1.020 lei−1 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru LORALYS COM SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −1.020 lei în creștere față de 2021 494.040 lei în scădere față de 2021 — 32.097 lei −461.943 lei —
2021 39.266 lei în creștere față de 2020 −3.437 lei în creștere față de 2020 501.388 lei în scădere față de 2020 — 40.465 lei −460.923 lei 2
2020 11.657 lei în scădere față de 2019 −38.937 lei în scădere față de 2019 554.656 lei în creștere față de 2019 — 97.170 lei −457.486 lei 2 în creștere față de 2019
2019 32.258 lei în scădere față de 2018 −7.216 lei în scădere față de 2018 524.250 lei în scădere față de 2018 — 105.701 lei −418.549 lei 1
2018 37.389 lei în scădere față de 2017 −3.251 lei în scădere față de 2017 529.199 lei în scădere față de 2017 — 117.866 lei −411.333 lei 1
2017 100.378 lei în creștere față de 2016 8.843 lei în creștere față de 2016 535.487 lei în scădere față de 2016 — 127.405 lei −408.082 lei 1 în scădere față de 2016
2016 80.372 lei −70.697 lei 543.053 lei 17.642 lei 125.636 lei −399.775 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.