LORANETT FOOD S.R.L.

LORANETT FOOD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39760591, Nr. Reg. Com. J2018001014012. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1085 - Fabricarea de mancarururi preparate. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FELEACU COM. FELEACU, , NR. 7H. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LORANETT FOOD S.R.L.
CUI
39760591
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001014012
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FELEACU COM. FELEACU, , NR. 7H
Cod CAEN
1085
Domeniu de activitate
Fabricarea de mancarururi preparate

Situații financiare

În 2025, LORANETT FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 390.000 lei, un profit net de 323.310 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 3.375 lei2022 · Cifra de afaceri: 280.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 21.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 128.500 lei2025 · Cifra de afaceri: 390.000 lei2018 · Profit net: −455 lei2019 · Profit net: −34.640 lei2020 · Profit net: −93.194 lei2021 · Profit net: −59.809 lei2022 · Profit net: 184.876 lei2023 · Profit net: 15.311 lei2024 · Profit net: 69.672 lei2025 · Profit net: 323.310 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 3.375 lei20212022: 280.000 lei20222023: 21.000 lei20232024: 128.500 lei20242025: 390.000 lei390 mii2025
Profit net lei
2018: −455 lei'182019: −34.640 lei'192020: −93.194 lei−93 mii'202021: −59.809 lei'212022: 184.876 lei'222023: 15.311 lei'232024: 69.672 lei'242025: 323.310 lei323 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LORANETT FOOD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 390.000 lei în creștere față de 2024 323.310 lei în creștere față de 2024 39.820 lei în creștere față de 2024 28.191 lei 363.192 lei 323.550 lei 1
2024 128.500 lei în creștere față de 2023 69.672 lei în creștere față de 2023 5.807 lei în scădere față de 2023 48.491 lei 79.464 lei 73.657 lei 1
2023 21.000 lei în scădere față de 2022 15.311 lei în scădere față de 2022 9.785 lei în scădere față de 2022 74.396 lei 30.074 lei 20.289 lei 1 în scădere față de 2022
2022 280.000 lei în creștere față de 2021 184.876 lei în creștere față de 2021 275.022 lei în creștere față de 2021 100.764 lei 279.999 lei −3.023 lei 3 în scădere față de 2021
2021 3.375 lei −59.809 lei în creștere față de 2020 212.810 lei în scădere față de 2020 127.133 lei 32.911 lei −187.899 lei 5
2020 — −93.194 lei în scădere față de 2019 338.489 lei în creștere față de 2019 153.502 lei 218.400 lei −128.089 lei 5 în creștere față de 2019
2019 — −34.640 lei în scădere față de 2018 226.956 lei în creștere față de 2018 179.871 lei 200.061 lei −34.895 lei 3
2018 — −455 lei 455 lei — 200 lei −255 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare