LOREAL STUDIO S.R.L.

LOREAL STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 40350463, Nr. Reg. Com. J02/2224/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.17, cod poștal 310152. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LOREAL STUDIO S.R.L.
CUI
40350463
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/2224/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. VIŞINULUI, NR.17
Cod poștal
310152
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, LOREAL STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.416 lei, un profit net de 2.376 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 21.653 lei2020 · Cifra de afaceri: 3.350 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.615 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.450 lei2025 · Cifra de afaceri: 8.416 lei2019 · Profit net: −8.724 lei2020 · Profit net: −17.166 lei2021 · Profit net: −9.159 lei2022 · Profit net: −4.762 lei2023 · Profit net: 6.558 lei2024 · Profit net: 1.607 lei2025 · Profit net: 2.376 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 21.653 lei22 mii20192020: 3.350 lei20202021: 2.000 lei20212022: 5.000 lei20222023: 9.615 lei20232024: 6.450 lei20242025: 8.416 lei8 mii2025
Profit net lei
2019: −8.724 lei20192020: −17.166 lei−17 mii20202021: −9.159 lei20212022: −4.762 lei20222023: 6.558 lei7 mii20232024: 1.607 lei20242025: 2.376 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LOREAL STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 8.416 lei în creștere față de 2024 2.376 lei în creștere față de 2024 35.134 lei în scădere față de 2024 — 6.064 lei −29.070 lei —
2024 6.450 lei în scădere față de 2023 1.607 lei în scădere față de 2023 39.234 lei — 7.788 lei −31.446 lei —
2023 9.615 lei în creștere față de 2022 6.558 lei în creștere față de 2022 39.234 lei în scădere față de 2022 — 6.181 lei −33.053 lei —
2022 5.000 lei în creștere față de 2021 −4.762 lei în creștere față de 2021 40.335 lei în creștere față de 2021 — 723 lei −39.612 lei 1
2021 2.000 lei în scădere față de 2020 −9.159 lei în creștere față de 2020 37.903 lei în creștere față de 2020 1.667 lei 1.386 lei −34.850 lei 1
2020 3.350 lei în scădere față de 2019 −17.166 lei în scădere față de 2019 30.927 lei în creștere față de 2019 3.667 lei 1.570 lei −25.690 lei 1
2019 21.653 lei −8.724 lei 15.168 lei 5.667 lei 977 lei −8.524 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare