LORENADAN PRINT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 37739194, Nr. Reg. Com. J2017000468316. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2222 - Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, SAT SĂLĂŢIG COM. SĂLĂŢIG, SĂLĂŢIG, NR.181, BIROU NR.4, cod poștal 457295. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LORENADAN PRINT S.R.L.
- CUI
- 37739194
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000468316
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 12 iunie 2017
- Județ
- Sălaj
- Sediul social
- JUD. SĂLAJ, SAT SĂLĂŢIG COM. SĂLĂŢIG, SĂLĂŢIG, NR.181, BIROU NR.4
- Cod poștal
- 457295
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 2222
- Domeniu de activitate
- Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic
Situații financiare
În 2025, LORENADAN PRINT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.880 lei, un profit net de 4.793 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.880 lei în scădere față de 2024 | 4.793 lei în scădere față de 2024 | 409 lei în scădere față de 2024 | — | 6.968 lei | 6.559 lei | — |
| 2024 | 8.980 lei în creștere față de 2023 | 7.615 lei în creștere față de 2023 | 1.383 lei în creștere față de 2023 | — | 12.966 lei | 11.583 lei | — |
| 2023 | 2.000 lei | 420 lei în creștere față de 2022 | 18 lei în scădere față de 2022 | — | 3.986 lei | 3.968 lei | — |
| 2022 | 2.000 lei | −2.160 lei în scădere față de 2021 | 60 lei în creștere față de 2021 | — | 3.608 lei | 3.548 lei | — |
| 2021 | 2.000 lei | 1.940 lei în scădere față de 2020 | 0 lei | — | 5.708 lei | 5.708 lei | — |
| 2020 | 2.000 lei | 1.946 lei în creștere față de 2019 | 0 lei în scădere față de 2019 | — | 3.768 lei | 3.768 lei | — |
| 2019 | 2.000 lei | 1.622 lei în creștere față de 2018 | 60 lei în scădere față de 2018 | — | 1.882 lei | 1.822 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 500 lei | — | 382 lei | 200 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 500 lei | — | 382 lei | 200 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
