LORINT TRUCK S.R.L.

LORINT TRUCK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 40370533, Nr. Reg. Com. J06/3/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4532 - Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule. Societatea a fost înființată la data de 4 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. VIIŞOARA MUN. BISTRIŢA, , NR.319, cod poștal 420006. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LORINT TRUCK S.R.L.
CUI
40370533
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/3/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 ianuarie 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, LOC. VIIŞOARA MUN. BISTRIŢA, , NR.319
Cod poștal
420006
Cod CAEN
4532
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru autovehicule

Situații financiare

În 2025, LORINT TRUCK S.R.L. a raportat o pierdere netă de 180 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 113.339 lei2020 · Cifra de afaceri: 199.754 lei2021 · Cifra de afaceri: 206.805 lei2019 · Profit net: −35.056 lei2020 · Profit net: −44.034 lei2021 · Profit net: −69.140 lei2022 · Profit net: −1.392 lei2023 · Profit net: −172 lei2024 · Profit net: −448 lei2025 · Profit net: −180 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 113.339 lei20192020: 199.754 lei20202021: 206.805 lei207 mii2021
Profit net lei
2019: −35.056 lei20192020: −44.034 lei20202021: −69.140 lei−69 mii20212022: −1.392 lei20222023: −172 lei20232024: −448 lei20242025: −180 lei−1802025
Indicatori financiari pe ani pentru LORINT TRUCK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −180 lei în creștere față de 2024 162.466 lei în scădere față de 2024 — 11.169 lei −151.297 lei 0
2024 — −448 lei în scădere față de 2023 162.467 lei în scădere față de 2023 — 11.350 lei −151.117 lei 0
2023 — −172 lei în creștere față de 2022 165.061 lei în creștere față de 2022 — 14.391 lei −150.670 lei 0
2022 — −1.392 lei în creștere față de 2021 164.190 lei în creștere față de 2021 — 14.768 lei −149.422 lei —
2021 206.805 lei în creștere față de 2020 −69.140 lei în scădere față de 2020 161.314 lei în scădere față de 2020 — 13.284 lei −148.030 lei 1 în scădere față de 2020
2020 199.754 lei în creștere față de 2019 −44.034 lei în scădere față de 2019 218.792 lei în creștere față de 2019 96.312 lei 43.590 lei −78.890 lei 2 în creștere față de 2019
2019 113.339 lei −35.056 lei 198.352 lei 118.119 lei 45.377 lei −34.856 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare