LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L.

LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41473510, Nr. Reg. Com. J12/3063/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. FERMEI, NR.4, cod poștal 405300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L.
CUI
41473510
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3063/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. FERMEI, NR.4
Cod poștal
405300
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.289.830 lei, un profit net de 2.805 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 925.712 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.176.103 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.372.717 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.222.197 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.159.255 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.422.978 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.289.830 lei2019 · Profit net: 672.437 lei2020 · Profit net: 1.410.402 lei2021 · Profit net: 2.275.604 lei2022 · Profit net: 1.308.025 lei2023 · Profit net: 1.162.421 lei2024 · Profit net: 511.452 lei2025 · Profit net: 2.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 925.712 lei20192020: 2.176.103 lei20202021: 3.372.717 lei3,4 mil.20212022: 2.222.197 lei20222023: 2.159.255 lei20232024: 1.422.978 lei20242025: 1.289.830 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2019: 672.437 lei20192020: 1.410.402 lei20202021: 2.275.604 lei2,3 mil.20212022: 1.308.025 lei20222023: 1.162.421 lei20232024: 511.452 lei20242025: 2.805 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LORSAN PROCONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.289.830 lei în scădere față de 2024 2.805 lei în scădere față de 2024 445.315 lei în scădere față de 2024 439.822 lei 8.498 lei 3.005 lei 2 în scădere față de 2024
2024 1.422.978 lei în scădere față de 2023 511.452 lei în scădere față de 2023 844.027 lei în creștere față de 2023 96.324 lei 1.296.311 lei 548.608 lei 9 în scădere față de 2023
2023 2.159.255 lei în scădere față de 2022 1.162.421 lei în scădere față de 2022 643.563 lei în scădere față de 2022 858.834 lei 947.350 lei 1.162.621 lei 11 în scădere față de 2022
2022 2.222.197 lei în scădere față de 2021 1.308.025 lei în scădere față de 2021 926.986 lei în creștere față de 2021 250.000 lei 1.879.661 lei 1.202.675 lei 14 în scădere față de 2021
2021 3.372.717 lei în creștere față de 2020 2.275.604 lei în creștere față de 2020 564.145 lei în scădere față de 2020 — 2.839.988 lei 2.275.843 lei 21 în creștere față de 2020
2020 2.176.103 lei în creștere față de 2019 1.410.402 lei în creștere față de 2019 599.436 lei în creștere față de 2019 — 2.010.038 lei 1.410.602 lei 19
2019 925.712 lei 672.437 lei 161.039 lei 96 lei 833.580 lei 672.637 lei 19

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare