LPG PONTUS SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 16655406, Nr. Reg. Com. J2004000735386. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4681 - Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate. Societatea a fost înființată la data de 5 august 2004. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DACIA, NR.10, AP.2, cod poștal 260094. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LPG PONTUS SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- CUI
- 16655406
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004000735386
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 august 2004
- Județ
- Vâlcea
- Sediul social
- JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. DACIA, NR.10, AP.2
- Cod poștal
- 260094
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4681
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate
Situații financiare
În 2025, LPG PONTUS SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 185.473 lei | 2.278 lei | 1.235 lei | −181.960 lei | 0 |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 185.473 lei | 2.278 lei | 1.235 lei | −181.960 lei | 0 |
| 2023 | — | −244 lei în scădere față de 2022 | 185.473 lei în creștere față de 2022 | 2.278 lei | 1.235 lei | −181.960 lei | 0 |
| 2022 | — | −29 lei în scădere față de 2021 | 185.229 lei în creștere față de 2021 | 2.278 lei | 540.212 lei | 357.261 lei | 0 |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 147.504 lei în scădere față de 2020 | 0 lei | 623.795 lei | 476.291 lei | — |
| 2020 | — | −1.271 lei în creștere față de 2019 | 160.504 lei în scădere față de 2019 | 0 lei | 636.795 lei | 476.291 lei | — |
| 2019 | — | −57.907 lei în scădere față de 2018 | 1.297.198 lei în scădere față de 2018 | 47.942 lei | 4.061.097 lei | 2.834.863 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 1.315.886 lei | 47.942 lei | 4.145.654 lei | 2.900.732 lei | — |
| 2017 | — | −1.231 lei în creștere față de 2016 | 1.315.886 lei în scădere față de 2016 | 47.942 lei | 4.145.654 lei | 2.900.732 lei | — |
| 2016 | — | −14.372 lei | 1.347.697 lei | 47.942 lei | 4.178.695 lei | 2.901.962 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
