LRY TEAM S.R.L.

LRY TEAM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 41364084, Nr. Reg. Com. J2019000861382. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 8 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT MIHĂEŞTI COM. MIHĂEŞTI, MIHĂEŞTI, NR.11, cod poștal 247375. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LRY TEAM S.R.L.
CUI
41364084
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000861382
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 iulie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT MIHĂEŞTI COM. MIHĂEŞTI, MIHĂEŞTI, NR.11
Cod poștal
247375
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, LRY TEAM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 459.677 lei, o pierdere netă de 49.601 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 51.490 lei2020 · Cifra de afaceri: 323.553 lei2021 · Cifra de afaceri: 415.974 lei2022 · Cifra de afaceri: 595.269 lei2023 · Cifra de afaceri: 629.603 lei2024 · Cifra de afaceri: 392.001 lei2025 · Cifra de afaceri: 459.677 lei2019 · Profit net: 9.869 lei2020 · Profit net: 61.038 lei2021 · Profit net: 36.664 lei2022 · Profit net: 39.223 lei2023 · Profit net: −33.392 lei2024 · Profit net: −63.845 lei2025 · Profit net: −49.601 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 51.490 lei20192020: 323.553 lei20202021: 415.974 lei20212022: 595.269 lei20222023: 629.603 lei630 mii20232024: 392.001 lei20242025: 459.677 lei460 mii2025
Profit net lei
2019: 9.869 lei20192020: 61.038 lei61 mii20202021: 36.664 lei20212022: 39.223 lei20222023: −33.392 lei20232024: −63.845 lei−64 mii20242025: −49.601 lei−50 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LRY TEAM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 459.677 lei în creștere față de 2024 −49.601 lei în creștere față de 2024 174.699 lei în creștere față de 2024 2.058 lei 172.797 lei 156 lei 3
2024 392.001 lei în scădere față de 2023 −63.845 lei în scădere față de 2023 155.523 lei în creștere față de 2023 4.930 lei 200.350 lei 49.757 lei 3 în scădere față de 2023
2023 629.603 lei în creștere față de 2022 −33.392 lei în scădere față de 2022 144.293 lei în creștere față de 2022 7.873 lei 250.022 lei 113.602 lei 4 în creștere față de 2022
2022 595.269 lei în creștere față de 2021 39.223 lei în creștere față de 2021 84.146 lei în creștere față de 2021 6.469 lei 224.671 lei 146.994 lei 3
2021 415.974 lei în creștere față de 2020 36.664 lei în scădere față de 2020 64.517 lei în creștere față de 2020 3.987 lei 168.301 lei 107.771 lei 3 în creștere față de 2020
2020 323.553 lei în creștere față de 2019 61.038 lei în creștere față de 2019 37.300 lei în creștere față de 2019 5.218 lei 103.189 lei 71.107 lei 2 în creștere față de 2019
2019 51.490 lei 9.869 lei 37.003 lei 3.040 lei 44.032 lei 10.069 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare