LUCA DEZMEMBRARI S.R.L.

Radiată din 11 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LUCA DEZMEMBRARI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 41532935, Nr. Reg. Com. J06/1082/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3831 - Demontarea (dezasamblarea) masinilor si a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT TEACA COM. TEACA, NR.551, cod poștal 427345. Societatea este radiată din data de 11 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCA DEZMEMBRARI S.R.L.
CUI
41532935
Stare
Radiată din 11 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J06/1082/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2019
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT TEACA COM. TEACA, NR.551
Cod poștal
427345
Cod CAEN
3831
Domeniu de activitate
Demontarea (dezasamblarea) masinilor si a echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

Situații financiare

În 2023, LUCA DEZMEMBRARI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.170 lei, o pierdere netă de 6.829 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii−10 mii010 mii20 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 745 lei2021 · Cifra de afaceri: 14.559 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.170 lei2019 · Profit net: −143 lei2020 · Profit net: −8.712 lei2021 · Profit net: −16.720 lei2022 · Profit net: −3.975 lei2023 · Profit net: −6.829 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 745 lei20202021: 14.559 lei15 mii20212022: 6.940 lei20222023: 11.170 lei11 mii2023
Profit net lei
2019: −143 lei20192020: −8.712 lei20202021: −16.720 lei−17 mii20212022: −3.975 lei20222023: −6.829 lei−7 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru LUCA DEZMEMBRARI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 11.170 lei în creștere față de 2022 −6.829 lei în scădere față de 2022 49.581 lei în creștere față de 2022 5.838 lei 13.255 lei −36.179 lei —
2022 6.940 lei în scădere față de 2021 −3.975 lei în creștere față de 2021 36.173 lei în creștere față de 2021 14.391 lei 6.486 lei −29.349 lei —
2021 14.559 lei în creștere față de 2020 −16.720 lei în scădere față de 2020 30.639 lei în creștere față de 2020 23.493 lei 5.193 lei −25.375 lei 1
2020 745 lei −8.712 lei în scădere față de 2019 13.723 lei în creștere față de 2019 32.594 lei 4.945 lei −8.655 lei 1
2019 — −143 lei 526 lei — 111.788 lei 57 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare