LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L.

LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 44693642, Nr. Reg. Com. J06/981/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 4 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. VULTURILOR, NR.17/B, cod poștal 425300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L.
CUI
44693642
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/981/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 august 2021
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. VULTURILOR, NR.17/B
Cod poștal
425300
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 377.640 lei, un profit net de 314.494 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 276.355 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.010 lei2023 · Cifra de afaceri: 181.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 271.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 377.640 lei2021 · Profit net: 215.274 lei2022 · Profit net: 186.436 lei2023 · Profit net: 113.900 lei2024 · Profit net: 171.434 lei2025 · Profit net: 314.494 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 276.355 lei20212022: 297.010 lei20222023: 181.750 lei20232024: 271.820 lei20242025: 377.640 lei378 mii2025
Profit net lei
2021: 215.274 lei20212022: 186.436 lei20222023: 113.900 lei20232024: 171.434 lei20242025: 314.494 lei314 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUCA FINISHING CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 377.640 lei în creștere față de 2024 314.494 lei în creștere față de 2024 7.210 lei în scădere față de 2024 — 322.377 lei 315.167 lei 1 în scădere față de 2024
2024 271.820 lei în creștere față de 2023 171.434 lei în creștere față de 2023 32.567 lei în creștere față de 2023 — 204.241 lei 171.674 lei 2 în creștere față de 2023
2023 181.750 lei în scădere față de 2022 113.900 lei în scădere față de 2022 6.106 lei în creștere față de 2022 — 120.246 lei 114.140 lei 1 în scădere față de 2022
2022 297.010 lei în creștere față de 2021 186.436 lei în scădere față de 2021 3.068 lei în scădere față de 2021 — 189.978 lei 186.910 lei 3 în creștere față de 2021
2021 276.355 lei 215.274 lei 12.169 lei — 227.643 lei 215.474 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare