LUCAMED S.R.L.

LUCAMED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 38763697, Nr. Reg. Com. J22/179/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, FDC. SOCOLA, NR.46H, PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCAMED S.R.L.
CUI
38763697
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/179/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, FDC. SOCOLA, NR.46H, PARTER
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, LUCAMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 76.769 lei, un profit net de 77.136 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 22.179 lei2019 · Cifra de afaceri: 81.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 78.080 lei2021 · Cifra de afaceri: 101.434 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.478 lei2023 · Cifra de afaceri: 305.627 lei2024 · Cifra de afaceri: 76.769 lei2018 · Profit net: 1.292 lei2019 · Profit net: 54.604 lei2020 · Profit net: 19.153 lei2021 · Profit net: 9.386 lei2022 · Profit net: 230.024 lei2023 · Profit net: 200.931 lei2024 · Profit net: 77.136 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 22.179 lei20182019: 81.700 lei20192020: 78.080 lei20202021: 101.434 lei20212022: 296.478 lei20222023: 305.627 lei306 mii20232024: 76.769 lei77 mii2024
Profit net lei
2018: 1.292 lei20182019: 54.604 lei20192020: 19.153 lei20202021: 9.386 lei20212022: 230.024 lei230 mii20222023: 200.931 lei20232024: 77.136 lei77 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru LUCAMED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 76.769 lei în scădere față de 2023 77.136 lei în scădere față de 2023 279.569 lei în creștere față de 2023 345.577 lei 63.432 lei 129.440 lei 1
2023 305.627 lei în creștere față de 2022 200.931 lei în scădere față de 2022 3.567 lei în scădere față de 2022 51.171 lei 162.310 lei 209.914 lei 1
2022 296.478 lei în creștere față de 2021 230.024 lei în creștere față de 2021 8.318 lei în scădere față de 2021 80.544 lei 153.332 lei 230.264 lei 1
2021 101.434 lei în creștere față de 2020 9.386 lei în scădere față de 2020 114.892 lei în scădere față de 2020 115.206 lei 9.312 lei 9.626 lei —
2020 78.080 lei în scădere față de 2019 19.153 lei în scădere față de 2019 128.495 lei în creștere față de 2019 134.979 lei 12.909 lei 19.393 lei —
2019 81.700 lei în creștere față de 2018 54.604 lei în creștere față de 2018 116.719 lei în creștere față de 2018 161.675 lei 8.730 lei 54.844 lei —
2018 22.179 lei 1.292 lei 7.206 lei 22 lei 8.676 lei 1.492 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare