LUCASS CAMPION OLIMPIC S.R.L.

LUCASS CAMPION OLIMPIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 42035390, Nr. Reg. Com. J2019001375383. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 18 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.7, BL.91, SC.A, ET.1, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCASS CAMPION OLIMPIC S.R.L.
CUI
42035390
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001375383
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 decembrie 2019
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.7, BL.91, SC.A, ET.1, AP.5
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, LUCASS CAMPION OLIMPIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.670.606 lei, un profit net de 355.143 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 421.864 lei2021 · Cifra de afaceri: 728.823 lei2022 · Cifra de afaceri: 753.688 lei2023 · Cifra de afaceri: 674.007 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.067.476 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.670.606 lei2020 · Profit net: 42.055 lei2021 · Profit net: 229.764 lei2022 · Profit net: 218.013 lei2023 · Profit net: 335.208 lei2024 · Profit net: 229.595 lei2025 · Profit net: 355.143 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 421.864 lei20202021: 728.823 lei20212022: 753.688 lei20222023: 674.007 lei20232024: 1.067.476 lei20242025: 1.670.606 lei1,7 mil.2025
Profit net lei
2020: 42.055 lei20202021: 229.764 lei20212022: 218.013 lei20222023: 335.208 lei20232024: 229.595 lei20242025: 355.143 lei355 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUCASS CAMPION OLIMPIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.670.606 lei în creștere față de 2024 355.143 lei în creștere față de 2024 118.726 lei în creștere față de 2024 269.413 lei 821.343 lei 972.030 lei 2
2024 1.067.476 lei în creștere față de 2023 229.595 lei în scădere față de 2023 106.810 lei în creștere față de 2023 324.672 lei 399.025 lei 616.887 lei 2
2023 674.007 lei în scădere față de 2022 335.208 lei în creștere față de 2022 88.719 lei în creștere față de 2022 6.629 lei 635.551 lei 553.461 lei 2 în creștere față de 2022
2022 753.688 lei în creștere față de 2021 218.013 lei în scădere față de 2021 77.440 lei în creștere față de 2021 46.404 lei 249.289 lei 218.253 lei 1
2021 728.823 lei în creștere față de 2020 229.764 lei în creștere față de 2020 73.119 lei în scădere față de 2020 89.565 lei 255.561 lei 270.918 lei 1
2020 421.864 lei 42.055 lei 256.102 lei 129.340 lei 167.916 lei 41.154 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare