LUCDANIMAR EMPIRE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 37296488, Nr. Reg. Com. J33/464/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 29 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT COSTIŞA COM. FRĂTĂUŢII NOI, , NR.374 D, cod poștal 727251. Societatea are activitatea suspendată din data de 17 septembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LUCDANIMAR EMPIRE SRL
- CUI
- 37296488
- Stare
- Activitate suspendată din 17 septembrie 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/464/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 29 martie 2017
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, SAT COSTIŞA COM. FRĂTĂUŢII NOI, , NR.374 D
- Cod poștal
- 727251
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 5610
- Domeniu de activitate
- Restaurante
Situații financiare
În 2025, LUCDANIMAR EMPIRE SRL a raportat o cifră de afaceri de 17.910 lei, o pierdere netă de 2.772 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17.910 lei în scădere față de 2024 | −2.772 lei în scădere față de 2024 | 65.081 lei în scădere față de 2024 | 36.459 lei | 22.324 lei | −6.298 lei | — |
| 2024 | 43.744 lei în creștere față de 2023 | 3.018 lei în creștere față de 2023 | 65.648 lei în scădere față de 2023 | 41.146 lei | 20.976 lei | −3.526 lei | — |
| 2023 | 15.804 lei în creștere față de 2022 | 463 lei în creștere față de 2022 | 65.979 lei în scădere față de 2022 | 47.600 lei | 11.835 lei | −6.544 lei | — |
| 2022 | 0 lei | −346 lei în scădere față de 2021 | 66.356 lei în creștere față de 2021 | 50.850 lei | 8.499 lei | −7.007 lei | — |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 14.286 lei | 850 lei | 6.775 lei | −6.661 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 14.286 lei în scădere față de 2019 | 850 lei | 6.775 lei | −6.661 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | 0 lei | 14.342 lei | 850 lei | 6.831 lei | −6.661 lei | — |
| 2018 | 0 lei în scădere față de 2017 | 0 lei în creștere față de 2017 | 14.342 lei | 850 lei | 6.831 lei | −6.661 lei | 0 în scădere față de 2017 |
| 2017 | 2.178 lei | −6.861 lei | 14.342 lei | 850 lei | 6.831 lei | −6.661 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
