LUCRARI CONFECTII METALICE S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 august 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LUCRARI CONFECTII METALICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41275963, Nr. Reg. Com. J29/2145/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 18 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT ALBEŞTI-PALEOLOGU COM. ALBEŞTI-PALEOLOGU, STR. ZAHARIA STANCU, NR.1, cod poștal 107010. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCRARI CONFECTII METALICE S.R.L.
CUI
41275963
Stare
Inactivă fiscal din 27 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J29/2145/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 iunie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT ALBEŞTI-PALEOLOGU COM. ALBEŞTI-PALEOLOGU, STR. ZAHARIA STANCU, NR.1
Cod poștal
107010
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2023, LUCRARI CONFECTII METALICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 197.964 lei, o pierdere netă de 272.467 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 72.000 lei2020 · Cifra de afaceri: 394.972 lei2021 · Cifra de afaceri: 477.016 lei2022 · Cifra de afaceri: 410.017 lei2023 · Cifra de afaceri: 197.964 lei2019 · Profit net: 41.938 lei2020 · Profit net: 196.592 lei2021 · Profit net: 14.352 lei2022 · Profit net: 65.194 lei2023 · Profit net: −272.467 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 72.000 lei20192020: 394.972 lei20202021: 477.016 lei477 mii20212022: 410.017 lei20222023: 197.964 lei198 mii2023
Profit net lei
2019: 41.938 lei20192020: 196.592 lei197 mii20202021: 14.352 lei20212022: 65.194 lei20222023: −272.467 lei−272 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru LUCRARI CONFECTII METALICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 197.964 lei în scădere față de 2022 −272.467 lei în scădere față de 2022 359.067 lei în creștere față de 2022 5.716 lei 399.160 lei 45.809 lei 1
2022 410.017 lei în scădere față de 2021 65.194 lei în creștere față de 2021 265.577 lei în creștere față de 2021 6.804 lei 577.049 lei 318.276 lei 1
2021 477.016 lei în creștere față de 2020 14.352 lei în scădere față de 2020 110.437 lei în creștere față de 2020 7.770 lei 355.749 lei 253.082 lei 1 în creștere față de 2020
2020 394.972 lei în creștere față de 2019 196.592 lei în creștere față de 2019 22.518 lei în creștere față de 2019 122 lei 261.126 lei 238.730 lei 0
2019 72.000 lei 41.938 lei 660 lei 122 lei 42.676 lei 42.138 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare