LUCY STAR NORD S.R.L.

LUCY STAR NORD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40351582, Nr. Reg. Com. J2018001266303. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT CERTEZE COM. CERTEZE, STR. ŞCOLII, NR.66, cod poștal 447100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUCY STAR NORD S.R.L.
CUI
40351582
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001266303
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 decembrie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT CERTEZE COM. CERTEZE, STR. ŞCOLII, NR.66
Cod poștal
447100
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, LUCY STAR NORD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.238.106 lei, un profit net de 451.969 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 161.666 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.710.786 lei2024 · Cifra de afaceri: 843.634 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.238.106 lei2022 · Profit net: 33.616 lei2023 · Profit net: 1.342.044 lei2024 · Profit net: 423.324 lei2025 · Profit net: 451.969 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 161.666 lei20222023: 1.710.786 lei1,7 mil.20232024: 843.634 lei20242025: 1.238.106 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2022: 33.616 lei20222023: 1.342.044 lei1,3 mil.20232024: 423.324 lei20242025: 451.969 lei452 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUCY STAR NORD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.238.106 lei în creștere față de 2024 451.969 lei în creștere față de 2024 522.016 lei în creștere față de 2024 532.819 lei 441.406 lei 452.209 lei 6 în creștere față de 2024
2024 843.634 lei în scădere față de 2023 423.324 lei în scădere față de 2023 280.052 lei în scădere față de 2023 770.219 lei 288.740 lei 778.907 lei 4
2023 1.710.786 lei în creștere față de 2022 1.342.044 lei în creștere față de 2022 285.230 lei în creștere față de 2022 234.401 lei 1.393.113 lei 1.342.284 lei 4
2022 161.666 lei 33.616 lei 171.794 lei 132.908 lei 72.702 lei 33.816 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare