LUFTEVENTS S.R.L.

LUFTEVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40619210, Nr. Reg. Com. J30/285/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9001 - Activitati de interpretare artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 11 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FÂNTÂNELE, BL.CF18, ET.PARTER, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUFTEVENTS S.R.L.
CUI
40619210
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/285/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 februarie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. FÂNTÂNELE, BL.CF18, ET.PARTER, AP.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9001
Domeniu de activitate
Activitati de interpretare artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2025, LUFTEVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 153.400 lei, o pierdere netă de 5.779 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2019202020212023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.107 lei2023 · Cifra de afaceri: 72.791 lei2024 · Cifra de afaceri: 111.566 lei2025 · Cifra de afaceri: 153.400 lei2019 · Profit net: −1.225 lei2020 · Profit net: −1.050 lei2021 · Profit net: 3.739 lei2023 · Profit net: 3.910 lei2024 · Profit net: 2 lei2025 · Profit net: −5.779 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.107 lei20212023: 72.791 lei20232024: 111.566 lei20242025: 153.400 lei153 mii2025
Profit net lei
2019: −1.225 lei20192020: −1.050 lei20202021: 3.739 lei20212023: 3.910 lei4 mii20232024: 2 lei20242025: −5.779 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUFTEVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 153.400 lei în creștere față de 2024 −5.779 lei în scădere față de 2024 42.311 lei în scădere față de 2024 — 60.598 lei 19.123 lei —
2024 111.566 lei în creștere față de 2023 2 lei în scădere față de 2023 43.437 lei în creștere față de 2023 — 67.982 lei 24.902 lei —
2023 72.791 lei în creștere față de 2021 3.910 lei în creștere față de 2021 5.873 lei în creștere față de 2021 2.208 lei 28.565 lei 24.900 lei —
2021 4.107 lei 3.739 lei în creștere față de 2020 2.643 lei în creștere față de 2020 — 4.307 lei 1.664 lei —
2020 — −1.050 lei în creștere față de 2019 2.275 lei în creștere față de 2019 — 200 lei −2.075 lei —
2019 — −1.225 lei 1.225 lei — 200 lei −1.025 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare