LUK AND JO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40628471, Nr. Reg. Com. J2019000653235. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8220 - Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center). Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU ŞERBAN ION, NR.27, CORP 1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LUK AND JO S.R.L.
- CUI
- 40628471
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000653235
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 12 februarie 2019
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. EROU ŞERBAN ION, NR.27, CORP 1
- Cod poștal
- 077190
- Cod CAEN
- 8220
- Domeniu de activitate
- Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center)
Situații financiare
În 2025, LUK AND JO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 381.299 lei, un profit net de 271.603 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 381.299 lei în creștere față de 2024 | 271.603 lei în creștere față de 2024 | 32.907 lei în creștere față de 2024 | 1.006 lei | 303.704 lei | 271.803 lei | 1 |
| 2024 | 13.436 lei | 11.275 lei în creștere față de 2023 | 2.554 lei în creștere față de 2023 | 1.006 lei | 14.280 lei | 12.732 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 532 lei în creștere față de 2022 | 1.006 lei | 983 lei | 1.457 lei | — |
| 2022 | — | −763 lei în scădere față de 2021 | 432 lei în creștere față de 2021 | 1.006 lei | 883 lei | 1.457 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în scădere față de 2020 | 212 lei | 1.006 lei | 1.426 lei | 2.220 lei | — |
| 2020 | 6.800 lei în scădere față de 2019 | 2.020 lei în scădere față de 2019 | 212 lei în scădere față de 2019 | 1.006 lei | 1.426 lei | 2.220 lei | — |
| 2019 | 187.887 lei | 45.249 lei | 1.670 lei | — | 47.119 lei | 45.449 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
