LULU SECURITY 2000 S.R.L.

LULU SECURITY 2000 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39873728, Nr. Reg. Com. J2018001494025. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 14 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. COCORILOR, NR.43, cod poștal 310426. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LULU SECURITY 2000 S.R.L.
CUI
39873728
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001494025
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 septembrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. COCORILOR, NR.43
Cod poștal
310426
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LULU SECURITY 2000 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.364.077 lei, un profit net de 366.691 lei și un număr mediu de 16 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 233.679 lei2020 · Cifra de afaceri: 288.302 lei2021 · Cifra de afaceri: 298.988 lei2022 · Cifra de afaceri: 328.013 lei2023 · Cifra de afaceri: 329.409 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.093.751 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.364.077 lei2018 · Profit net: −2.449 lei2019 · Profit net: 136.591 lei2020 · Profit net: 136.732 lei2021 · Profit net: 139.672 lei2022 · Profit net: 106.574 lei2023 · Profit net: 46.702 lei2024 · Profit net: 300.663 lei2025 · Profit net: 366.691 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 233.679 lei20192020: 288.302 lei20202021: 298.988 lei20212022: 328.013 lei20222023: 329.409 lei20232024: 1.093.751 lei20242025: 1.364.077 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2018: −2.449 lei−2 mii'182019: 136.591 lei'192020: 136.732 lei'202021: 139.672 lei'212022: 106.574 lei'222023: 46.702 lei'232024: 300.663 lei'242025: 366.691 lei367 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LULU SECURITY 2000 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.364.077 lei în creștere față de 2024 366.691 lei în creștere față de 2024 311.170 lei în creștere față de 2024 7.213 lei 667.642 lei 366.931 lei 16 în creștere față de 2024
2024 1.093.751 lei în creștere față de 2023 300.663 lei în creștere față de 2023 122.064 lei în creștere față de 2023 — 422.518 lei 300.903 lei 14 în creștere față de 2023
2023 329.409 lei în creștere față de 2022 46.702 lei în scădere față de 2022 45.326 lei în creștere față de 2022 17.288 lei 74.619 lei 46.942 lei 6
2022 328.013 lei în creștere față de 2021 106.574 lei în scădere față de 2021 29.963 lei în creștere față de 2021 — 136.414 lei 106.814 lei 6 în creștere față de 2021
2021 298.988 lei în creștere față de 2020 139.672 lei în creștere față de 2020 13.416 lei în scădere față de 2020 — 153.328 lei 139.912 lei 5 în creștere față de 2020
2020 288.302 lei în creștere față de 2019 136.732 lei în creștere față de 2019 41.597 lei în creștere față de 2019 — 178.569 lei 136.972 lei 4 în scădere față de 2019
2019 233.679 lei 136.591 lei în creștere față de 2018 18.445 lei în creștere față de 2018 — 152.787 lei 134.342 lei 5
2018 — −2.449 lei 3.000 lei — 751 lei −2.249 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare