LULU STYLE S.R.L.

LULU STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38658810, Nr. Reg. Com. J2018000144408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PARTIZANILOR, NR.4, PARTER, BL.M3, SC.2, AP.40, cod poștal 060927. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LULU STYLE S.R.L.
CUI
38658810
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000144408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PARTIZANILOR, NR.4, PARTER, BL.M3, SC.2, AP.40
Cod poștal
060927
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LULU STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.500 lei, o pierdere netă de 98.412 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 87.546 lei2019 · Cifra de afaceri: 71.720 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.167 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.597 lei2022 · Cifra de afaceri: 50.222 lei2023 · Cifra de afaceri: 61.256 lei2024 · Cifra de afaceri: 78.043 lei2025 · Cifra de afaceri: 80.500 lei2018 · Profit net: −6.807 lei2019 · Profit net: −42.706 lei2020 · Profit net: −24.501 lei2021 · Profit net: −69.092 lei2022 · Profit net: −39.530 lei2023 · Profit net: −59.097 lei2024 · Profit net: −65.146 lei2025 · Profit net: −98.412 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 87.546 lei88 mii'182019: 71.720 lei'192020: 44.167 lei'202021: 39.597 lei'212022: 50.222 lei'222023: 61.256 lei'232024: 78.043 lei'242025: 80.500 lei81 mii'25
Profit net lei
2018: −6.807 lei'182019: −42.706 lei'192020: −24.501 lei'202021: −69.092 lei'212022: −39.530 lei'222023: −59.097 lei'232024: −65.146 lei'242025: −98.412 lei−98 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LULU STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 80.500 lei în creștere față de 2024 −98.412 lei în scădere față de 2024 386.146 lei în creștere față de 2024 — 5.555 lei −380.591 lei 3 în creștere față de 2024
2024 78.043 lei în creștere față de 2023 −65.146 lei în scădere față de 2023 290.258 lei în creștere față de 2023 — 8.079 lei −282.179 lei 2
2023 61.256 lei în creștere față de 2022 −59.097 lei în scădere față de 2022 219.929 lei în creștere față de 2022 — 2.896 lei −217.033 lei 2
2022 50.222 lei în creștere față de 2021 −39.530 lei în creștere față de 2021 161.129 lei în creștere față de 2021 — 3.074 lei −157.936 lei —
2021 39.597 lei în scădere față de 2020 −69.092 lei în scădere față de 2020 118.837 lei în creștere față de 2020 — 431 lei −118.406 lei 3
2020 44.167 lei în scădere față de 2019 −24.501 lei în creștere față de 2019 79.338 lei în creștere față de 2019 — 5.523 lei −73.815 lei —
2019 71.720 lei în scădere față de 2018 −42.706 lei în scădere față de 2018 57.586 lei în creștere față de 2018 — 8.273 lei −49.313 lei 3
2018 87.546 lei −6.807 lei 21.621 lei 6 lei 15.008 lei −6.607 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare