LULUSH FACTORY S.R.L.

Activitate suspendată din 29 aprilie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LULUSH FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41290165, Nr. Reg. Com. J13/2362/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 20 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. STRĂJERULUI, NR.42, CAMERELE 1 SI 2, cod poștal 900204. Societatea are activitatea suspendată din data de 29 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LULUSH FACTORY S.R.L.
CUI
41290165
Stare
Activitate suspendată din 29 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J13/2362/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iunie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. STRĂJERULUI, NR.42, CAMERELE 1 SI 2
Cod poștal
900204
Cod CAEN
1413
Domeniu de activitate
Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Situații financiare

În 2025, LULUSH FACTORY S.R.L. a raportat o pierdere netă de 200 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 58.306 lei2021 · Cifra de afaceri: 46.333 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.532 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.085 lei2024 · Cifra de afaceri: 355 lei2020 · Profit net: −29.738 lei2021 · Profit net: −9.201 lei2022 · Profit net: −1.994 lei2023 · Profit net: −4.275 lei2024 · Profit net: −1.770 lei2025 · Profit net: −200 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 58.306 lei58 mii20202021: 46.333 lei20212022: 3.532 lei20222023: 6.085 lei20232024: 355 lei3552024
Profit net lei
2020: −29.738 lei−30 mii20202021: −9.201 lei20212022: −1.994 lei20222023: −4.275 lei20232024: −1.770 lei20242025: −200 lei−2002025
Indicatori financiari pe ani pentru LULUSH FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −200 lei în creștere față de 2024 35.552 lei 26.808 lei 7.574 lei −54.957 lei —
2024 355 lei în scădere față de 2023 −1.770 lei în creștere față de 2023 35.552 lei în scădere față de 2023 39.062 lei 7.774 lei −54.757 lei —
2023 6.085 lei în creștere față de 2022 −4.275 lei în scădere față de 2022 35.848 lei în creștere față de 2022 55.035 lei 9.795 lei −52.987 lei —
2022 3.532 lei în scădere față de 2021 −1.994 lei în creștere față de 2021 22.176 lei în creștere față de 2021 75.500 lei 1.078 lei −48.712 lei —
2021 46.333 lei în scădere față de 2020 −9.201 lei în creștere față de 2020 19.490 lei în creștere față de 2020 98.734 lei 186 lei −46.919 lei 2
2020 58.306 lei −29.738 lei 14.374 lei 121.968 lei 4.271 lei −37.717 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare