LUM PROINSTAL S.R.L.

LUM PROINSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 38194680, Nr. Reg. Com. J2017001607244. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 7 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. IAPA, NR.8, cod poștal 435500. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUM PROINSTAL S.R.L.
CUI
38194680
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001607244
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 septembrie 2017
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. SIGHETU MARMAŢIEI, STR. IAPA, NR.8
Cod poștal
435500
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, LUM PROINSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 569.178 lei, un profit net de 3.519 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 24.961 lei2019 · Cifra de afaceri: 285.668 lei2020 · Cifra de afaceri: 421.097 lei2021 · Cifra de afaceri: 276.687 lei2022 · Cifra de afaceri: 531.099 lei2023 · Cifra de afaceri: 498.583 lei2024 · Cifra de afaceri: 873.097 lei2025 · Cifra de afaceri: 569.178 lei2018 · Profit net: 3.049 lei2019 · Profit net: 2.483 lei2020 · Profit net: 84.433 lei2021 · Profit net: 1.144 lei2022 · Profit net: 4.749 lei2023 · Profit net: 7.255 lei2024 · Profit net: 21.870 lei2025 · Profit net: 3.519 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 24.961 lei'182019: 285.668 lei'192020: 421.097 lei'202021: 276.687 lei'212022: 531.099 lei'222023: 498.583 lei'232024: 873.097 lei873 mii'242025: 569.178 lei569 mii'25
Profit net lei
2018: 3.049 lei'182019: 2.483 lei'192020: 84.433 lei84 mii'202021: 1.144 lei'212022: 4.749 lei'222023: 7.255 lei'232024: 21.870 lei'242025: 3.519 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LUM PROINSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 569.178 lei în scădere față de 2024 3.519 lei în scădere față de 2024 711.184 lei în creștere față de 2024 117.300 lei 722.585 lei 128.701 lei 4 în creștere față de 2024
2024 873.097 lei în creștere față de 2023 21.870 lei în creștere față de 2023 414.189 lei în scădere față de 2023 5.866 lei 533.505 lei 125.182 lei 3
2023 498.583 lei în scădere față de 2022 7.255 lei în creștere față de 2022 484.720 lei în creștere față de 2022 3.305 lei 584.728 lei 103.313 lei 3
2022 531.099 lei în creștere față de 2021 4.749 lei în creștere față de 2021 352.370 lei în creștere față de 2021 3.305 lei 445.123 lei 96.058 lei 3 în creștere față de 2021
2021 276.687 lei în scădere față de 2020 1.144 lei în scădere față de 2020 189.135 lei în creștere față de 2020 3.305 lei 277.139 lei 91.309 lei 2
2020 421.097 lei în creștere față de 2019 84.433 lei în creștere față de 2019 29.446 lei în scădere față de 2019 3.305 lei 116.306 lei 90.165 lei 2 în creștere față de 2019
2019 285.668 lei în creștere față de 2018 2.483 lei în scădere față de 2018 41.579 lei în scădere față de 2018 0 lei 47.311 lei 5.732 lei 1 în creștere față de 2018
2018 24.961 lei 3.049 lei 48.982 lei 0 lei 52.231 lei 3.249 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare