LUMI WAY SRL

LUMI WAY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 36755922, Nr. Reg. Com. J40/15222/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7320 - Activitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice. Societatea a fost înființată la data de 17 noiembrie 2016. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, B-DUL UNIRII, NR.9, CAMERA 1, BL.2A, SC.1, ET.4, AP.11. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUMI WAY SRL
CUI
36755922
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/15222/2016
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 noiembrie 2016
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, B-DUL UNIRII, NR.9, CAMERA 1, BL.2A, SC.1, ET.4, AP.11
Cod CAEN
7320
Domeniu de activitate
Activitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice

Situații financiare

În 2024, LUMI WAY SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.788 lei, o pierdere netă de 1.929 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−4 mii−2 mii02 mii4 mii2016201720182019202020212022202320242016 · Cifra de afaceri: 51 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.178 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.879 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.093 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.005 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.199 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.493 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.788 lei2016 · Profit net: −122 lei2017 · Profit net: −1.162 lei2018 · Profit net: −2.840 lei2019 · Profit net: −311 lei2020 · Profit net: 528 lei2021 · Profit net: 38 lei2022 · Profit net: 497 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −1.929 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 51 lei'162017: 2.178 lei'172018: 1.879 lei'182019: 2.093 lei'192020: 2.005 lei'202021: 2.199 lei'212022: 2.493 lei2 mii'222024: 1.788 lei2 mii'24
Profit net lei
2016: −122 lei'162017: −1.162 lei'172018: −2.840 lei−3 mii'182019: −311 lei'192020: 528 lei528'202021: 38 lei'212022: 497 lei'222023: 0 lei'232024: −1.929 lei−2 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru LUMI WAY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.788 lei −1.929 lei în scădere față de 2023 6.830 lei în creștere față de 2023 — 544 lei −6.286 lei —
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — — 0 lei —
2022 2.493 lei în creștere față de 2021 497 lei în creștere față de 2021 4.876 lei în creștere față de 2021 — 1.703 lei −3.173 lei —
2021 2.199 lei în creștere față de 2020 38 lei în scădere față de 2020 4.861 lei în creștere față de 2020 — 1.192 lei −3.669 lei —
2020 2.005 lei în scădere față de 2019 528 lei în creștere față de 2019 4.859 lei în scădere față de 2019 — 1.152 lei −3.707 lei —
2019 2.093 lei în creștere față de 2018 −311 lei în creștere față de 2018 4.863 lei în creștere față de 2018 — 628 lei −4.235 lei —
2018 1.879 lei în scădere față de 2017 −2.840 lei în scădere față de 2017 4.019 lei în creștere față de 2017 — 95 lei −3.924 lei —
2017 2.178 lei în creștere față de 2016 −1.162 lei în scădere față de 2016 1.221 lei în creștere față de 2016 — 137 lei −1.084 lei —
2016 51 lei −122 lei 1.002 lei 489 lei 591 lei 78 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.