LUMPESTA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37891116, Nr. Reg. Com. J2017011242408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9039 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 4 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR POVERNEI, NR.31-33, CAMERA 6, ET.2, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- LUMPESTA SRL
- CUI
- 37891116
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017011242408
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 4 iulie 2017
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR POVERNEI, NR.31-33, CAMERA 6, ET.2, AP.5
- Cod CAEN
- 9039
- Domeniu de activitate
- Activitati ale agentiilor de publicitate
Situații financiare
În 2025, LUMPESTA SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2024 | 57.396 lei | 0 lei | 125 lei | −57.271 lei | — |
| 2024 | 0 lei | 41.458 lei în creștere față de 2023 | 57.396 lei în scădere față de 2023 | 0 lei | 125 lei | −57.271 lei | — |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 98.885 lei | 116.000 lei | 156 lei | −98.729 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 98.885 lei | 116.000 lei | 156 lei | −98.729 lei | — |
| 2021 | — | −244 lei în creștere față de 2020 | 98.885 lei | 116.000 lei | 156 lei | −98.729 lei | 0 în scădere față de 2020 |
| 2020 | — | −44.933 lei în creștere față de 2019 | 98.885 lei în creștere față de 2019 | 140.000 lei | 400 lei | −98.485 lei | 2 |
| 2019 | — | −53.156 lei în scădere față de 2018 | 55.754 lei în creștere față de 2018 | 164.000 lei | 2.202 lei | −53.552 lei | 2 în creștere față de 2018 |
| 2018 | 22.000 lei | −469 lei în scădere față de 2017 | 6.038 lei în creștere față de 2017 | 188.000 lei | 5.642 lei | −396 lei | 1 |
| 2017 | — | −127 lei | 400 lei | 374 lei | 99 lei | 73 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
