LUMYL CONSTRUCT S.R.L.

LUMYL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 21294383, Nr. Reg. Com. J38/240/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT MUEREASCA DE SUS COM. MUEREASCA, COMUNA MUEREASCA, NR.74, cod poștal 247411. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUMYL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
21294383
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/240/2007
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2007
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT MUEREASCA DE SUS COM. MUEREASCA, COMUNA MUEREASCA, NR.74
Cod poștal
247411
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, LUMYL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.900 lei.

Profit net lei
2016: −550 lei'162017: −780 lei'172018: −900 lei'182019: −1.375 lei'192020: −1.448 lei'202021: −1.450 lei'212022: −1.450 lei'222023: −1.569 lei'232024: −1.450 lei'242025: −1.900 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LUMYL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.900 lei în scădere față de 2024 5.325 lei în scădere față de 2024 — 47.888 lei 42.563 lei —
2024 — −1.450 lei în creștere față de 2023 5.725 lei în creștere față de 2023 0 lei 50.188 lei 44.463 lei —
2023 — −1.569 lei în scădere față de 2022 5.525 lei — 51.438 lei 45.913 lei —
2022 — −1.450 lei 5.525 lei în creștere față de 2021 — 85.007 lei 79.482 lei —
2021 — −1.450 lei în scădere față de 2020 5.425 lei în scădere față de 2020 — 86.357 lei 80.932 lei —
2020 — −1.448 lei în scădere față de 2019 6.010 lei în creștere față de 2019 — 88.392 lei 82.382 lei —
2019 — −1.375 lei în scădere față de 2018 5.609 lei în creștere față de 2018 — 89.439 lei 83.830 lei —
2018 — −900 lei în scădere față de 2017 5.535 lei în creștere față de 2017 — 90.740 lei 85.205 lei —
2017 — −780 lei în scădere față de 2016 5.475 lei în creștere față de 2016 — 91.580 lei 86.105 lei —
2016 — −550 lei 5.324 lei — 92.209 lei 86.885 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.