LUNAR SYNERGY RECRUITMENT S.R.L.

Radiată din 18 octombrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LUNAR SYNERGY RECRUITMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42496431, Nr. Reg. Com. J22/1008/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7830 - Servicii de furnizare si management a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 13 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. VOINEŞTI, NR.45, TR. 2, BL.C1, ET.2, AP.7, cod poștal 700654. Societatea este radiată din data de 18 octombrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUNAR SYNERGY RECRUITMENT S.R.L.
CUI
42496431
Stare
Radiată din 18 octombrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J22/1008/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 mai 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. VOINEŞTI, NR.45, TR. 2, BL.C1, ET.2, AP.7
Cod poștal
700654
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7830
Domeniu de activitate
Servicii de furnizare si management a fortei de munca

Situații financiare

În 2023, LUNAR SYNERGY RECRUITMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 54.547 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 98.306 lei2021 · Cifra de afaceri: 124.782 lei2022 · Cifra de afaceri: 321.475 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: 90.851 lei2021 · Profit net: 86.951 lei2022 · Profit net: 177.612 lei2023 · Profit net: −54.547 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 98.306 lei20202021: 124.782 lei20212022: 321.475 lei321 mii20222023: 0 lei02023
Profit net lei
2020: 90.851 lei20202021: 86.951 lei20212022: 177.612 lei178 mii20222023: −54.547 lei−55 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru LUNAR SYNERGY RECRUITMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 0 lei în scădere față de 2022 −54.547 lei în scădere față de 2022 12.258 lei în scădere față de 2022 0 lei 11.588 lei −670 lei 1 în scădere față de 2022
2022 321.475 lei în creștere față de 2021 177.612 lei în creștere față de 2021 17.073 lei în creștere față de 2021 1.889 lei 248.010 lei 232.826 lei 2 în creștere față de 2021
2021 124.782 lei în creștere față de 2020 86.951 lei în scădere față de 2020 4.763 lei în creștere față de 2020 4.799 lei 118.336 lei 118.372 lei 1
2020 98.306 lei 90.851 lei 720 lei — 91.771 lei 91.051 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare