LUNCA STROIEŞTI COOPERATIVA AGRICOLĂ

LUNCA STROIEŞTI COOPERATIVA AGRICOLĂ este o societate de tip ALTE FORME JURIDICE, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 38321725, Nr. Reg. Com. C07/4/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0113 - Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor. Societatea a fost înființată la data de 6 octombrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, SAT STROIEŞTI COM. LUNCA, STROIEŞTI, cod poștal 717226. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUNCA STROIEŞTI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI
38321725
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
C07/4/2017
Formă legală
ALTE FORME JURIDICE
Data înființării
6 octombrie 2017
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, SAT STROIEŞTI COM. LUNCA, STROIEŞTI
Cod poștal
717226
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0113
Domeniu de activitate
Cultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor

Situații financiare

În 2025, LUNCA STROIEŞTI COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 17.653 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii201720182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 64.260 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: −822 lei2018 · Profit net: −11.702 lei2020 · Profit net: −142.218 lei2021 · Profit net: −56.140 lei2022 · Profit net: 22.397 lei2023 · Profit net: −28.789 lei2024 · Profit net: −23.734 lei2025 · Profit net: −17.653 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 64.260 lei64 mii20182020: 0 lei20202021: 0 lei20212022: 56.000 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Profit net lei
2017: −822 lei'172018: −11.702 lei'182020: −142.218 lei−142 mii'202021: −56.140 lei'212022: 22.397 lei22 mii'222023: −28.789 lei'232024: −23.734 lei'242025: −17.653 lei−18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LUNCA STROIEŞTI COOPERATIVA AGRICOLĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei −17.653 lei în creștere față de 2024 319.140 lei 17.393 lei 19.444 lei −294.414 lei 0
2024 0 lei −23.734 lei în creștere față de 2023 319.140 lei în creștere față de 2023 75.201 lei 19.711 lei −276.761 lei 0
2023 0 lei în scădere față de 2022 −28.789 lei în scădere față de 2022 318.740 lei în creștere față de 2022 151.094 lei 20.234 lei −253.027 lei 0
2022 56.000 lei în creștere față de 2021 22.397 lei în creștere față de 2021 313.408 lei în scădere față de 2021 226.987 lei 20.879 lei −224.238 lei 0
2021 0 lei −56.140 lei în creștere față de 2020 358.965 lei în creștere față de 2020 302.880 lei 21.227 lei −246.635 lei 0 în scădere față de 2020
2020 0 lei în scădere față de 2018 −142.218 lei în scădere față de 2018 326.050 lei în creștere față de 2018 378.773 lei 21.640 lei −190.495 lei 1
2018 64.260 lei −11.702 lei în scădere față de 2017 12.380 lei în creștere față de 2017 — 356 lei −12.024 lei —
2017 — −822 lei 5.000 lei 90 lei 4.588 lei −322 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare