LUPU DENTAL CARE S.R.L.

LUPU DENTAL CARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38845150, Nr. Reg. Com. J2018000328086. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. PÂRÂULUI, NR.11, cod poștal 507190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUPU DENTAL CARE S.R.L.
CUI
38845150
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000328086
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT SÂNPETRU COM. SÂNPETRU, STR. PÂRÂULUI, NR.11
Cod poștal
507190
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, LUPU DENTAL CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 590.775 lei, un profit net de 138.318 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 39.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 159.844 lei2020 · Cifra de afaceri: 382.090 lei2021 · Cifra de afaceri: 432.065 lei2022 · Cifra de afaceri: 369.530 lei2023 · Cifra de afaceri: 392.720 lei2024 · Cifra de afaceri: 346.525 lei2025 · Cifra de afaceri: 590.775 lei2018 · Profit net: 12.381 lei2019 · Profit net: 26.015 lei2020 · Profit net: 84.810 lei2021 · Profit net: 80.646 lei2022 · Profit net: 68.321 lei2023 · Profit net: 15.746 lei2024 · Profit net: 50.965 lei2025 · Profit net: 138.318 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 39.000 lei'182019: 159.844 lei'192020: 382.090 lei'202021: 432.065 lei'212022: 369.530 lei'222023: 392.720 lei'232024: 346.525 lei'242025: 590.775 lei591 mii'25
Profit net lei
2018: 12.381 lei'182019: 26.015 lei'192020: 84.810 lei'202021: 80.646 lei'212022: 68.321 lei'222023: 15.746 lei'232024: 50.965 lei'242025: 138.318 lei138 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru LUPU DENTAL CARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 590.775 lei în creștere față de 2024 138.318 lei în creștere față de 2024 347.307 lei în creștere față de 2024 635.950 lei 187.071 lei 477.400 lei 2 în creștere față de 2024
2024 346.525 lei în scădere față de 2023 50.965 lei în creștere față de 2023 166.072 lei în scădere față de 2023 408.136 lei 95.901 lei 339.083 lei 1
2023 392.720 lei în creștere față de 2022 15.746 lei în scădere față de 2022 184.785 lei în scădere față de 2022 419.444 lei 53.453 lei 288.118 lei 1
2022 369.530 lei în scădere față de 2021 68.321 lei în scădere față de 2021 279.981 lei în scădere față de 2021 443.355 lei 108.940 lei 272.372 lei 1
2021 432.065 lei în creștere față de 2020 80.646 lei în scădere față de 2020 371.415 lei în creștere față de 2020 467.944 lei 107.460 lei 204.052 lei 1
2020 382.090 lei în creștere față de 2019 84.810 lei în creștere față de 2019 179.648 lei în scădere față de 2019 165.836 lei 137.217 lei 123.405 lei 1
2019 159.844 lei în creștere față de 2018 26.015 lei în creștere față de 2018 218.055 lei în creștere față de 2018 147.332 lei 109.263 lei 38.596 lei 1
2018 39.000 lei 12.381 lei 1.089 lei 4.528 lei 9.120 lei 12.581 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare