LUV PROJECTS S.R.L.

LUV PROJECTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 43287107, Nr. Reg. Com. J2020002914138. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 5 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. NICOLAE IORGA, BL.82, SC.C, ET.P, AP.20. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUV PROJECTS S.R.L.
CUI
43287107
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002914138
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 noiembrie 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. NICOLAE IORGA, BL.82, SC.C, ET.P, AP.20
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, LUV PROJECTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 183.370 lei, un profit net de 83.652 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 164.930 lei2022 · Cifra de afaceri: 130.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 76.965 lei2024 · Cifra de afaceri: 106.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 183.370 lei2021 · Profit net: 140.478 lei2022 · Profit net: 120.181 lei2023 · Profit net: 44.917 lei2024 · Profit net: 33.736 lei2025 · Profit net: 83.652 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 164.930 lei20212022: 130.000 lei20222023: 76.965 lei20232024: 106.800 lei20242025: 183.370 lei183 mii2025
Profit net lei
2021: 140.478 lei140 mii20212022: 120.181 lei20222023: 44.917 lei20232024: 33.736 lei20242025: 83.652 lei84 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUV PROJECTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 183.370 lei în creștere față de 2024 83.652 lei în creștere față de 2024 35.700 lei în creștere față de 2024 — 144.205 lei 108.505 lei 1
2024 106.800 lei în creștere față de 2023 33.736 lei în scădere față de 2023 10.549 lei în creștere față de 2023 — 89.401 lei 78.852 lei 1
2023 76.965 lei în scădere față de 2022 44.917 lei în scădere față de 2022 5.505 lei în creștere față de 2022 — 50.622 lei 45.117 lei 1
2022 130.000 lei în scădere față de 2021 120.181 lei în scădere față de 2021 5.036 lei în creștere față de 2021 — 265.895 lei 260.859 lei 1
2021 164.930 lei 140.478 lei 3.560 lei — 144.238 lei 140.678 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare