LUVABE SHOES 2020 S.R.L.

Activitate suspendată din 2 iulie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

LUVABE SHOES 2020 S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42829846, Nr. Reg. Com. J2020008710408. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1520 - Fabricarea incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 27 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS OLTENIŢEI, NR.119, BL.30, SC.1, ET.2, AP.6, cod poștal 041305. Societatea are activitatea suspendată din data de 2 iulie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUVABE SHOES 2020 S.R.L.
CUI
42829846
Stare
Activitate suspendată din 2 iulie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2020008710408
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ȘOS OLTENIŢEI, NR.119, BL.30, SC.1, ET.2, AP.6
Cod poștal
041305
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1520
Domeniu de activitate
Fabricarea incaltamintei

Situații financiare

În 2025, LUVABE SHOES 2020 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.371 lei, o pierdere netă de 54.821 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 142.928 lei2021 · Cifra de afaceri: 381.683 lei2022 · Cifra de afaceri: 658.488 lei2023 · Cifra de afaceri: 609.633 lei2024 · Cifra de afaceri: 480.813 lei2025 · Cifra de afaceri: 18.371 lei2020 · Profit net: 17.488 lei2021 · Profit net: −25.536 lei2022 · Profit net: 151.863 lei2023 · Profit net: 10.867 lei2024 · Profit net: −13.670 lei2025 · Profit net: −54.821 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 142.928 lei20202021: 381.683 lei20212022: 658.488 lei658 mii20222023: 609.633 lei20232024: 480.813 lei20242025: 18.371 lei18 mii2025
Profit net lei
2020: 17.488 lei20202021: −25.536 lei20212022: 151.863 lei152 mii20222023: 10.867 lei20232024: −13.670 lei20242025: −54.821 lei−55 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUVABE SHOES 2020 S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 18.371 lei în scădere față de 2024 −54.821 lei în scădere față de 2024 108.242 lei în scădere față de 2024 320 lei 194.412 lei 86.490 lei 1 în scădere față de 2024
2024 480.813 lei în scădere față de 2023 −13.670 lei în scădere față de 2023 121.264 lei în scădere față de 2023 320 lei 262.255 lei 141.311 lei 3 în scădere față de 2023
2023 609.633 lei în scădere față de 2022 10.867 lei în scădere față de 2022 183.795 lei în creștere față de 2022 1.294 lei 336.954 lei 154.981 lei 6
2022 658.488 lei în creștere față de 2021 151.863 lei în creștere față de 2021 161.738 lei în creștere față de 2021 1.217 lei 304.636 lei 144.115 lei 6
2021 381.683 lei în creștere față de 2020 −25.536 lei în scădere față de 2020 73.800 lei în creștere față de 2020 1.217 lei 64.835 lei −7.748 lei 6 în creștere față de 2020
2020 142.928 lei 17.488 lei 18.915 lei 1.217 lei 35.486 lei 17.788 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare