LUX LINE BUILDING-CONSTRUCTION DANIEL S.R.L.

LUX LINE BUILDING-CONSTRUCTION DANIEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 42540812, Nr. Reg. Com. J01/448/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 26 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TEILOR, BL.TINERET, ET.1, AP.29, cod poștal 515200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUX LINE BUILDING-CONSTRUCTION DANIEL S.R.L.
CUI
42540812
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J01/448/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 mai 2020
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, MUN. AIUD, STR. TEILOR, BL.TINERET, ET.1, AP.29
Cod poștal
515200
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, LUX LINE BUILDING-CONSTRUCTION DANIEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 160.000 lei, un profit net de 41.078 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 137.170 lei2023 · Cifra de afaceri: 82.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 107.262 lei2025 · Cifra de afaceri: 160.000 lei2022 · Profit net: 43.238 lei2023 · Profit net: 9.377 lei2024 · Profit net: −8.867 lei2025 · Profit net: 41.078 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 137.170 lei20222023: 82.000 lei20232024: 107.262 lei20242025: 160.000 lei160 mii2025
Profit net lei
2022: 43.238 lei43 mii20222023: 9.377 lei20232024: −8.867 lei−9 mii20242025: 41.078 lei41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LUX LINE BUILDING-CONSTRUCTION DANIEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 160.000 lei în creștere față de 2024 41.078 lei în creștere față de 2024 191.878 lei în creștere față de 2024 — 240.746 lei 48.868 lei 1
2024 107.262 lei în creștere față de 2023 −8.867 lei în scădere față de 2023 166.845 lei în creștere față de 2023 — 174.635 lei 7.790 lei 1
2023 82.000 lei în scădere față de 2022 9.377 lei în scădere față de 2022 166.582 lei în creștere față de 2022 — 183.239 lei 16.657 lei 1 în scădere față de 2022
2022 137.170 lei 43.238 lei 132.688 lei 66 lei 139.902 lei 7.280 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare