LUXWATT S.R.L.

Radiată din 20 august 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

LUXWATT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 41162948, Nr. Reg. Com. J22/1918/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2611 - Fabricarea subansamblurilor electronice (module). Societatea a fost înființată la data de 23 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LT. IONESCU, NR.1, cod poștal 700554. Societatea este radiată din data de 20 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LUXWATT S.R.L.
CUI
41162948
Stare
Radiată din 20 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J22/1918/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 mai 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LT. IONESCU, NR.1
Cod poștal
700554
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2611
Domeniu de activitate
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)

Situații financiare

În 2024, LUXWATT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 675 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 25.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 130.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 293.419 lei2023 · Cifra de afaceri: 56.520 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −546 lei2020 · Profit net: −51.918 lei2021 · Profit net: 54.988 lei2022 · Profit net: 20.625 lei2023 · Profit net: 1.743 lei2024 · Profit net: −675 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 25.000 lei20202021: 130.700 lei20212022: 293.419 lei293 mii20222023: 56.520 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: −546 lei20192020: −51.918 lei−52 mii20202021: 54.988 lei55 mii20212022: 20.625 lei20222023: 1.743 lei20232024: −675 lei−6752024
Indicatori financiari pe ani pentru LUXWATT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în scădere față de 2023 −675 lei în scădere față de 2023 0 lei 2.461 lei 9.417 lei 9.417 lei 0
2023 56.520 lei în scădere față de 2022 1.743 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 3.384 lei 123.348 lei 25.091 lei —
2022 293.419 lei în creștere față de 2021 20.625 lei în scădere față de 2021 56.520 lei în scădere față de 2021 4.502 lei 178.125 lei 23.348 lei —
2021 130.700 lei în creștere față de 2020 54.988 lei în creștere față de 2020 70.487 lei în creștere față de 2020 5.716 lei 173.994 lei 2.723 lei 0 în scădere față de 2020
2020 25.000 lei −51.918 lei în scădere față de 2019 62.730 lei în creștere față de 2019 7.123 lei 117.623 lei −52.264 lei 2 în creștere față de 2019
2019 — −546 lei 2.216 lei 8.337 lei 153.127 lei −346 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare