LYNX LYNX BUCHAREST URBANWEAR S.R.L.

LYNX LYNX BUCHAREST URBANWEAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 40561258, Nr. Reg. Com. J2020002064088. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7412 - Activitati de design specializat. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. AZOTULUI, NR.1A, BIROUL NR. 3, cod poștal 000070. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LYNX LYNX BUCHAREST URBANWEAR S.R.L.
CUI
40561258
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002064088
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. AZOTULUI, NR.1A, BIROUL NR. 3
Cod poștal
000070
Cod CAEN
7412
Domeniu de activitate
Activitati de design specializat

Situații financiare

În 2025, LYNX LYNX BUCHAREST URBANWEAR S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.800 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 5.935 lei2020 · Cifra de afaceri: 33.062 lei2021 · Cifra de afaceri: 97.939 lei2022 · Cifra de afaceri: 96.835 lei2023 · Cifra de afaceri: 92.817 lei2019 · Profit net: −20.587 lei2020 · Profit net: 16.815 lei2021 · Profit net: 89.862 lei2022 · Profit net: 49.207 lei2023 · Profit net: 64.773 lei2024 · Profit net: −1.350 lei2025 · Profit net: −2.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 5.935 lei20192020: 33.062 lei20202021: 97.939 lei98 mii20212022: 96.835 lei20222023: 92.817 lei93 mii2023
Profit net lei
2019: −20.587 lei−21 mii20192020: 16.815 lei20202021: 89.862 lei90 mii20212022: 49.207 lei20222023: 64.773 lei20232024: −1.350 lei20242025: −2.800 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LYNX LYNX BUCHAREST URBANWEAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.800 lei în scădere față de 2024 32.400 lei în creștere față de 2024 — 97.159 lei 64.759 lei —
2024 — −1.350 lei în scădere față de 2023 29.600 lei în scădere față de 2023 — 97.159 lei 67.559 lei —
2023 92.817 lei în scădere față de 2022 64.773 lei în creștere față de 2022 41.733 lei în creștere față de 2022 — 110.642 lei 68.909 lei —
2022 96.835 lei în scădere față de 2021 49.207 lei în scădere față de 2021 16.942 lei în creștere față de 2021 — 152.439 lei 135.497 lei —
2021 97.939 lei în creștere față de 2020 89.862 lei în creștere față de 2020 12.248 lei în creștere față de 2020 — 98.538 lei 86.290 lei —
2020 33.062 lei în creștere față de 2019 16.815 lei în creștere față de 2019 9.602 lei în scădere față de 2019 — 6.030 lei −3.572 lei —
2019 5.935 lei −20.587 lei 20.472 lei — 65 lei −20.387 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare