LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.

LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 39168167, Nr. Reg. Com. J2018000541263. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. BUSUIOCULUI, NR.3, cod poștal 547565. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.
CUI
39168167
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000541263
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNTANA DE MUREŞ COM. SÂNTANA DE MUREŞ, STR. BUSUIOCULUI, NR.3
Cod poștal
547565
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 319.150 lei, un profit net de 147.985 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201920222023202420252019 · Cifra de afaceri: 15.905 lei2023 · Cifra de afaceri: 37.726 lei2024 · Cifra de afaceri: 287.365 lei2025 · Cifra de afaceri: 319.150 lei2019 · Profit net: 12.670 lei2022 · Profit net: −9.873 lei2023 · Profit net: 20.171 lei2024 · Profit net: 132.451 lei2025 · Profit net: 147.985 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.905 lei20192023: 37.726 lei20232024: 287.365 lei20242025: 319.150 lei319 mii2025
Profit net lei
2019: 12.670 lei20192022: −9.873 lei−10 mii20222023: 20.171 lei20232024: 132.451 lei20242025: 147.985 lei148 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru LYNX MH TRANSYLVANIA SECURITY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 319.150 lei în creștere față de 2024 147.985 lei în creștere față de 2024 271.914 lei în creștere față de 2024 65.000 lei 359.020 lei 152.106 lei 3 în creștere față de 2024
2024 287.365 lei în creștere față de 2023 132.451 lei în creștere față de 2023 222.578 lei în creștere față de 2023 — 356.699 lei 134.121 lei 2
2023 37.726 lei 20.171 lei în creștere față de 2022 13.390 lei în creștere față de 2022 21.832 lei 53.228 lei 61.670 lei —
2022 — −9.873 lei în scădere față de 2019 5.286 lei în creștere față de 2019 21.832 lei 24.953 lei 41.499 lei —
2019 15.905 lei 12.670 lei 881 lei — 13.951 lei 13.070 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare