M.A.C.O. CONSTEVENTS S.R.L.

M.A.C.O. CONSTEVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 38916731, Nr. Reg. Com. J02/261/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 23 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT TURNU ORŞ. PECICA, TURNU, NR.408, cod poștal 317238. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M.A.C.O. CONSTEVENTS S.R.L.
CUI
38916731
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/261/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 februarie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT TURNU ORŞ. PECICA, TURNU, NR.408
Cod poștal
317238
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, M.A.C.O. CONSTEVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 178.700 lei, un profit net de 56.745 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 272.618 lei2019 · Cifra de afaceri: 299.465 lei2020 · Cifra de afaceri: 44.820 lei2021 · Cifra de afaceri: 39.960 lei2022 · Cifra de afaceri: 99.175 lei2023 · Cifra de afaceri: 172.686 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 178.700 lei2018 · Profit net: 206.295 lei2019 · Profit net: 218.587 lei2020 · Profit net: 16.579 lei2021 · Profit net: −466 lei2022 · Profit net: 38.252 lei2023 · Profit net: 78.497 lei2024 · Profit net: −55.468 lei2025 · Profit net: 56.745 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 272.618 lei'182019: 299.465 lei299 mii'192020: 44.820 lei'202021: 39.960 lei'212022: 99.175 lei'222023: 172.686 lei'232024: 54.000 lei'242025: 178.700 lei179 mii'25
Profit net lei
2018: 206.295 lei'182019: 218.587 lei219 mii'192020: 16.579 lei'202021: −466 lei'212022: 38.252 lei'222023: 78.497 lei'232024: −55.468 lei−55 mii'242025: 56.745 lei57 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru M.A.C.O. CONSTEVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 178.700 lei în creștere față de 2024 56.745 lei în creștere față de 2024 114.843 lei în creștere față de 2024 — 232.642 lei 117.799 lei 1
2024 54.000 lei în scădere față de 2023 −55.468 lei în scădere față de 2023 109.222 lei în scădere față de 2023 — 170.276 lei 61.054 lei 1
2023 172.686 lei în creștere față de 2022 78.497 lei în creștere față de 2022 109.674 lei în creștere față de 2022 398 lei 225.798 lei 116.522 lei 1
2022 99.175 lei în creștere față de 2021 38.252 lei în creștere față de 2021 69.100 lei în creștere față de 2021 2.788 lei 104.338 lei 38.026 lei 1
2021 39.960 lei în scădere față de 2020 −466 lei în scădere față de 2020 67.847 lei în creștere față de 2020 5.177 lei 297.610 lei 234.940 lei —
2020 44.820 lei în scădere față de 2019 16.579 lei în scădere față de 2019 59.176 lei în creștere față de 2019 7.567 lei 287.015 lei 235.406 lei 0 în scădere față de 2019
2019 299.465 lei în creștere față de 2018 218.587 lei în creștere față de 2018 13.800 lei în creștere față de 2018 — 232.627 lei 218.827 lei 1
2018 272.618 lei 206.295 lei 1.481 lei — 207.976 lei 206.495 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare