M-BAX CONST S.R.L.

Inactivă fiscal din 25 februarie 2020. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

M-BAX CONST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Harghita, România. Date de identificare: CUI 40046570, Nr. Reg. Com. J19/510/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. VICTORIEI, NR.34, AP.15, cod poștal 535600. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 25 februarie 2020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M-BAX CONST S.R.L.
CUI
40046570
Stare
Inactivă fiscal din 25 februarie 2020
Nr. Registrul Comerțului
J19/510/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2018
Județ
Harghita
Sediul social
JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. VICTORIEI, NR.34, AP.15
Cod poștal
535600
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, M-BAX CONST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 124.394 lei, un profit net de 37.313 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2018201920212022202320242018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 45.968 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 142.894 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.500 lei2024 · Cifra de afaceri: 124.394 lei2018 · Profit net: −8.376 lei2019 · Profit net: 37.746 lei2021 · Profit net: 8.735 lei2022 · Profit net: 115.841 lei2023 · Profit net: −24.553 lei2024 · Profit net: 37.313 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 45.968 lei20192021: 9.000 lei20212022: 142.894 lei143 mii20222023: 29.500 lei20232024: 124.394 lei124 mii2024
Profit net lei
2018: −8.376 lei20182019: 37.746 lei20192021: 8.735 lei20212022: 115.841 lei116 mii20222023: −24.553 lei−25 mii20232024: 37.313 lei37 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru M-BAX CONST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 124.394 lei în creștere față de 2023 37.313 lei în creștere față de 2023 17.670 lei în creștere față de 2023 — 134.485 lei 116.815 lei 1
2023 29.500 lei în scădere față de 2022 −24.553 lei în scădere față de 2022 11.664 lei în creștere față de 2022 — 91.166 lei 79.502 lei 1
2022 142.894 lei în creștere față de 2021 115.841 lei în creștere față de 2021 2.529 lei în creștere față de 2021 — 126.149 lei 123.620 lei 1
2021 9.000 lei în scădere față de 2019 8.735 lei în scădere față de 2019 265 lei în scădere față de 2019 122 lei 38.448 lei 38.305 lei —
2019 45.968 lei în creștere față de 2018 37.746 lei în creștere față de 2018 501 lei în scădere față de 2018 122 lei 29.949 lei 29.570 lei 1 în scădere față de 2018
2018 0 lei −8.376 lei 8.508 lei 122 lei 210 lei −8.176 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare