M.C.A. IDEAL ALPINE S.R.L.

Inactivă fiscal din 12 mai 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

M.C.A. IDEAL ALPINE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42947442, Nr. Reg. Com. J40/10302/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.116, CAMERA NR 1, BL.M2/III, SC.3, ET.3, AP.138. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 12 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M.C.A. IDEAL ALPINE S.R.L.
CUI
42947442
Stare
Inactivă fiscal din 12 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/10302/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.116, CAMERA NR 1, BL.M2/III, SC.3, ET.3, AP.138
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2023, M.C.A. IDEAL ALPINE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 111.973 lei, un profit net de 73.952 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 16.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 276.005 lei2022 · Cifra de afaceri: 549.768 lei2023 · Cifra de afaceri: 111.973 lei2020 · Profit net: 15.084 lei2021 · Profit net: 189.395 lei2022 · Profit net: 512.093 lei2023 · Profit net: 73.952 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 16.500 lei20202021: 276.005 lei20212022: 549.768 lei550 mii20222023: 111.973 lei112 mii2023
Profit net lei
2020: 15.084 lei20202021: 189.395 lei20212022: 512.093 lei512 mii20222023: 73.952 lei74 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru M.C.A. IDEAL ALPINE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 111.973 lei în scădere față de 2022 73.952 lei în scădere față de 2022 56.736 lei în scădere față de 2022 — 217.177 lei 160.441 lei 1
2022 549.768 lei în creștere față de 2021 512.093 lei în creștere față de 2021 69.777 lei în creștere față de 2021 — 582.110 lei 512.333 lei 1 în scădere față de 2021
2021 276.005 lei în creștere față de 2020 189.395 lei în creștere față de 2020 0 lei în scădere față de 2020 — 189.595 lei 189.595 lei 2
2020 16.500 lei 15.084 lei 495 lei — 15.779 lei 15.284 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare