M.C.H. PLUS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 17546555, Nr. Reg. Com. J35/1499/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3312 - Repararea masinilor. Societatea a fost înființată la data de 3 mai 2005. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DR. AUREL COSMA, NR.2, AP.4,CAMERA 1, cod poștal 300011. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- M.C.H. PLUS SRL
- CUI
- 17546555
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/1499/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 3 mai 2005
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DR. AUREL COSMA, NR.2, AP.4,CAMERA 1
- Cod poștal
- 300011
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 3312
- Domeniu de activitate
- Repararea masinilor
Situații financiare
În 2025, M.C.H. PLUS SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în creștere față de 2024 | 84.614 lei | — | 10.461 lei | −74.153 lei | — |
| 2024 | — | −365 lei în creștere față de 2023 | 84.614 lei în creștere față de 2023 | — | 10.461 lei | −74.153 lei | — |
| 2023 | — | −38.814 lei în scădere față de 2022 | 84.459 lei în creștere față de 2022 | — | 10.671 lei | −73.788 lei | 1 |
| 2022 | — | −3.690 lei în scădere față de 2021 | 41.292 lei în creștere față de 2021 | — | 6.318 lei | −34.974 lei | 1 |
| 2021 | — | 0 lei | 37.224 lei | — | 5.940 lei | −31.284 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 37.224 lei în creștere față de 2019 | — | 5.940 lei | −31.284 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 0 lei în scădere față de 2018 | — | — | 0 lei | — |
| 2018 | — | −20 lei în creștere față de 2017 | 37.224 lei | — | 5.940 lei | −31.284 lei | — |
| 2017 | — | −1.482 lei în creștere față de 2016 | 37.224 lei în creștere față de 2016 | — | 5.960 lei | −31.264 lei | 1 |
| 2016 | — | −1.515 lei | 35.742 lei | — | 5.960 lei | −29.782 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
