M & D MIHAI CONSTRUCT S.R.L.

M & D MIHAI CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41421694, Nr. Reg. Com. J2019002922124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 19 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. MORII, NR.1074/A, ET.3, AP.19, cod poștal 407310. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M & D MIHAI CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41421694
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002922124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 iulie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. MORII, NR.1074/A, ET.3, AP.19
Cod poștal
407310
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, M & D MIHAI CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 283.533 lei, un profit net de 48.908 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 36.882 lei2020 · Cifra de afaceri: 286.286 lei2021 · Cifra de afaceri: 214.378 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.900 lei2023 · Cifra de afaceri: 187.600 lei2024 · Cifra de afaceri: 117.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 283.533 lei2019 · Profit net: 850 lei2020 · Profit net: 48.889 lei2021 · Profit net: 17.454 lei2022 · Profit net: 115.991 lei2023 · Profit net: −55.512 lei2024 · Profit net: −180.582 lei2025 · Profit net: 48.908 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 36.882 lei20192020: 286.286 lei20202021: 214.378 lei20212022: 296.900 lei297 mii20222023: 187.600 lei20232024: 117.900 lei20242025: 283.533 lei284 mii2025
Profit net lei
2019: 850 lei20192020: 48.889 lei20202021: 17.454 lei20212022: 115.991 lei116 mii20222023: −55.512 lei20232024: −180.582 lei−181 mii20242025: 48.908 lei49 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M & D MIHAI CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 283.533 lei în creștere față de 2024 48.908 lei în creștere față de 2024 122.745 lei în scădere față de 2024 — 86.738 lei −36.007 lei 3
2024 117.900 lei în scădere față de 2023 −180.582 lei în scădere față de 2023 155.305 lei în creștere față de 2023 — 60.087 lei −84.915 lei 3
2023 187.600 lei în scădere față de 2022 −55.512 lei în scădere față de 2022 116.188 lei în scădere față de 2022 — 211.855 lei 95.667 lei 3
2022 296.900 lei în creștere față de 2021 115.991 lei în creștere față de 2021 123.672 lei în creștere față de 2021 — 274.856 lei 151.184 lei 3 în scădere față de 2021
2021 214.378 lei în scădere față de 2020 17.454 lei în scădere față de 2020 121.501 lei în creștere față de 2020 — 188.894 lei 67.393 lei 4 în creștere față de 2020
2020 286.286 lei în creștere față de 2019 48.889 lei în creștere față de 2019 103.347 lei în creștere față de 2019 — 153.286 lei 49.939 lei 3 în creștere față de 2019
2019 36.882 lei 850 lei 9.600 lei — 10.650 lei 1.050 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare