M.G. ARCHI-STUDIO S.R.L.

M.G. ARCHI-STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42349333, Nr. Reg. Com. J08/497/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 3 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT LUNCA CALNICULUI COM. PREJMER, STR. I.C.FRIMU, NR.434, CAMERA 1, BL.434, SC.C, AP.10, cod poștal 507170. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M.G. ARCHI-STUDIO S.R.L.
CUI
42349333
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/497/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 martie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT LUNCA CALNICULUI COM. PREJMER, STR. I.C.FRIMU, NR.434, CAMERA 1, BL.434, SC.C, AP.10
Cod poștal
507170
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, M.G. ARCHI-STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 350.882 lei, un profit net de 223.178 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 14.840 lei2021 · Cifra de afaceri: 65.628 lei2022 · Cifra de afaceri: 95.839 lei2023 · Cifra de afaceri: 188.809 lei2024 · Cifra de afaceri: 328.004 lei2025 · Cifra de afaceri: 350.882 lei2020 · Profit net: 9.031 lei2021 · Profit net: 50.379 lei2022 · Profit net: 68.347 lei2023 · Profit net: 101.271 lei2024 · Profit net: 205.052 lei2025 · Profit net: 223.178 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 14.840 lei20202021: 65.628 lei20212022: 95.839 lei20222023: 188.809 lei20232024: 328.004 lei20242025: 350.882 lei351 mii2025
Profit net lei
2020: 9.031 lei20202021: 50.379 lei20212022: 68.347 lei20222023: 101.271 lei20232024: 205.052 lei20242025: 223.178 lei223 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M.G. ARCHI-STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 350.882 lei în creștere față de 2024 223.178 lei în creștere față de 2024 146.246 lei în scădere față de 2024 141.518 lei 228.236 lei 223.508 lei 1
2024 328.004 lei în creștere față de 2023 205.052 lei în creștere față de 2023 224.694 lei în creștere față de 2023 94.076 lei 335.870 lei 205.252 lei 1
2023 188.809 lei în creștere față de 2022 101.271 lei în creștere față de 2022 24.971 lei în creștere față de 2022 129.711 lei 89.488 lei 194.228 lei 1
2022 95.839 lei în creștere față de 2021 68.347 lei în creștere față de 2021 9.139 lei în creștere față de 2021 5.148 lei 111.948 lei 107.957 lei 1
2021 65.628 lei în creștere față de 2020 50.379 lei în creștere față de 2020 5.502 lei în creștere față de 2020 7.961 lei 56.851 lei 59.610 lei —
2020 14.840 lei 9.031 lei 5.276 lei 90 lei 14.417 lei 9.231 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare