M.M. ANASTASIA STAR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 16841450, Nr. Reg. Com. J13/7812/2004. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 13 octombrie 2004. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. I. C. BRĂTIANU, NR.100, BL.SR2, SC.A, ET.8, AP.29, cod poștal 900243. Societatea are activitatea suspendată din data de 9 ianuarie 2015. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- M.M. ANASTASIA STAR SRL
- CUI
- 16841450
- Stare
- Activitate suspendată din 9 ianuarie 2015
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/7812/2004
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 13 octombrie 2004
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. I. C. BRĂTIANU, NR.100, BL.SR2, SC.A, ET.8, AP.29
- Cod poștal
- 900243
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4781
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Situații financiare
În 2025, M.M. ANASTASIA STAR SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 352.575 lei | — | 53.020 lei | −299.555 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 352.575 lei | — | 53.020 lei | −299.555 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 352.575 lei | — | 53.020 lei | −299.555 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 352.575 lei în creștere față de 2021 | — | 53.020 lei | −299.555 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 352.565 lei | — | 53.010 lei | −299.555 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 352.565 lei în scădere față de 2019 | — | 53.010 lei | −299.555 lei | — |
| 2019 | — | −100 lei în scădere față de 2018 | 352.575 lei în creștere față de 2018 | — | 53.020 lei | −299.555 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 352.485 lei | — | 53.030 lei | −299.455 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 352.485 lei | — | 53.030 lei | −299.455 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 352.485 lei | — | 53.030 lei | −299.455 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
