M.S NETWORKING AND MANAGEMENT S.R.L.

M.S NETWORKING AND MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42781926, Nr. Reg. Com. J2020008066402. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 16 iulie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ZBOINA NEAGRĂ, NR.8-10, BL.91-95, SC.3, ET.2, AP.99. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
M.S NETWORKING AND MANAGEMENT S.R.L.
CUI
42781926
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020008066402
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 iulie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR ZBOINA NEAGRĂ, NR.8-10, BL.91-95, SC.3, ET.2, AP.99
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, M.S NETWORKING AND MANAGEMENT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 29.612 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−6,0 mil.−4,0 mil.−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 4.688.680 lei2021 · Cifra de afaceri: −4.123.689 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.606.279 lei2020 · Profit net: 4.548.020 lei2021 · Profit net: −4.411.296 lei2022 · Profit net: 451.276 lei2023 · Profit net: −945.488 lei2024 · Profit net: −119.737 lei2025 · Profit net: −29.612 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.688.680 lei4,7 mil.20202021: −4.123.689 lei−4,1 mil.20212022: 1.606.279 lei1,6 mil.2022
Profit net lei
2020: 4.548.020 lei4,5 mil.20202021: −4.411.296 lei−4,4 mil.20212022: 451.276 lei20222023: −945.488 lei20232024: −119.737 lei20242025: −29.612 lei−30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru M.S NETWORKING AND MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −29.612 lei în creștere față de 2024 1.023.507 lei în scădere față de 2024 — 488.738 lei −534.769 lei —
2024 — −119.737 lei în creștere față de 2023 1.144.920 lei în scădere față de 2023 — 639.763 lei −505.157 lei —
2023 — −945.488 lei în scădere față de 2022 1.376.700 lei în scădere față de 2022 — 991.280 lei −385.420 lei —
2022 1.606.279 lei în creștere față de 2021 451.276 lei în creștere față de 2021 1.378.119 lei în creștere față de 2021 — 1.938.187 lei 560.068 lei —
2021 −4.123.689 lei în scădere față de 2020 −4.411.296 lei în scădere față de 2020 282.780 lei în creștere față de 2020 — 419.704 lei 136.924 lei 1
2020 4.688.680 lei 4.548.020 lei 140.660 lei — 4.688.880 lei 4.548.220 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare